با اپلیکیشن Toggl زمان خود را مدیریت کنید!

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز: همه ی ما حداقل یک بار به این نتیجه رسیده ایم که باید زمان خود را مدیریت کنیم، اگر شما هم بار ها از این مسئله پشیمان شده اید برایتان خبر خیلی خوب و داغی داریم بوسیله ی Toggl دیگر هیچ گاه رد زمان خود را گم نخواهید کرد و همیشه به راحتی آن را مدیریت خواهید کرد. اپلیکیشن Toggl را برای تک تک شما پیشنهاد میکنیم چرا که علاوه بر مدیریت زمان خود، از سادگی این کار نیز لذت خواهید برد.

از دیگر مزایای این نرم افزار موجودیت آن در همه جا هست به این شکل که میتوانید از این نرم افزار بر روی ویندوزتان، مکتان و حتی لینوکس خود نیز استفاده کنید و همه دستگاه هایتان را با هم هماهنگ کنید تا همیشه رد زمان خودتان را بگیرید و لحظه ای از زندگی را از دست ندهید. حتی شما میتوانید وضعیتتان را در سایت نیز به صورت آنلاین از همه جای دنیا مشاهده کنید.

اپلیکیشن Toggl وقت زیادی از شما نخواهد گرفت، به سادگی با یک دکمه شمارشگر شروع به کار خواهد کرد. شما 3 بخش برای پر کردن داده خواهید داشت که شامل قسمت های پروژه ، تگ یا برچسب و این که دقیقا بر روی چه چیزی کار میکنید، در این بخش شما حتی میتوانید تنظیم کنید که تایمر چه موقع شروع به کار کند.

نرم افزار پس از ثبت نام و ورود فقط همین اطلاعات ساده را از شما میخواهد که دادن آن ها یک دقیقه از وقتتان را هم نمیگیرد، اما خب جادوی نرم افزار در جای دیگر اتفاق می افتد، پس از چند روز انجام این کار نموداری در مقابلتان قرار خواهد گرفت که به شما نشان خواهد داد چه مقدار از زمانتان را صرف چه کاری کرده اید، شاید برای برخی سوال باشد که خب با این اطلاعات و نمودار ها چه میشود کرد؟ در پاسخ میگوییم که مثلا در موقع امتحانات میتوانید توسط این نرم افزار اوقات مرده خود را شناخته و حذف کنید و به مطالعه بپردازید و یا کار هایی که زمان شما را بیهوده تلف میکنند را کم کم به مرور زمان از روز هایتان حذف کنید.

برای دانلود اپلیکیشن Toggl می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

 

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu