Batlle Bay

Plants vs Zombies 2 ، مبارزه در دنیای مردگان و جهان سبز

دسته : غول ها

هات اپ نیوز:  PopCap Games یکی از شرکت هایی است که اکثراً بازی هایی کوچک و سرگرم کننده ای می‌سازد، این شرکت برای اولین بار در سال 2009 بازی به اسم Plants vs Zombies را ساخت و آن را منتشر کرد که بسیار مورد استقبال قرار گرفت، در این بازی شما یک حیاط پشتی در خانه خود داشتید و باید توسط آن و گیاهانتان از مغز خود در مقابل زامبی ها دفاع می‌کردید، پس از آن در سال 2013 ورژن دوم این بازی را با همکاری شرکت EA منتشر کرد و تا به امروز آن را توسعه داده است!

تفاوت های عمده و خرده ای در ورژن دوم ایجاد شده که برخی نکات مثبت و منفی را در بازی به وجود آورده است، در این بازی فوق العاده زیبا گیم پلی اصلی و قدیمی حفظ شده است و دوباره شما باید توسط حیاط پشتی و یا هر محلی که در آن سکونت دارید از جان خود دفاع کنید، در این بازی شما با ماشین زمان به محل ها و دنیا های مختلفی مانند مصر باستان، آینده و بسیاری مکان های مختلف دیگر که تا به امروز نه نوع مختلف آن را شاهد بوده ایم.

در هر یک از این محل ها شما با زامبی های گوناگون و منحصر به فردی خواهید جنگید که هر کدام ویژگی خاصی دارند، برای مثال برخی زامبی ها در مصر به شکل مومیایی هستند و برخی نیز در آینده با استفاده از ماشین های مختلفی به شما حمله خواهند کرد، همچنین در هر جهان شما گیاهان جدیدی نیز پیدا کرده و از ویژگی های آن ها استفاده خواهید کرد، در این ورژن نسبت به ورژن قبل یار و دشمن جدید اضافه شده است!

همچنین در بازی به شما قدرت های مختلفی نیز داده خواهد شد که می‌توانید با استفاده از سکه هایی که هنگام کشتن زامبی ها و پایان مراحل به دست میاورید بخرید و از آن ها استفاده کنید، برای نمونه می‌توانید زامبی ها را بگیرید و از صحنه به بیرون پرتشان کنید! مینی گیم هایی مانند شکستن کوزه ها ، مراحل مخصوصی که پایان ندارند و گل خانه تان نیز همچنان در بازی به چشم می‌خورد، علاوه بر این که قسمت مأموریت ها نیز به بازی اضافی شده است.

از نکات منفی که می‌توان گفت کمی اذیت می‌کنند، جهت گیری بازی به سمت پول است که شما هرقدر در آن پول مصرف کنید قدرت بیشتری خواهید داشت برخلاف ورژن اول که بیشتر نوع بازی کردن شما مورد بحث بود، همچنین نیاز بازی به منابع زیاد  سخت افزاری و فشار زیاد گذاشتن بر روی گوشی های هوشمند از دیگر نکات منفی است که  می‌توان نام برد.

با تمام این ها اگر از ورژن اول خوشتان آمده بود، درصدی احتمال دارد عاشق این یکی شوید، و اگر تا به حال این بازی را ندیده بودید به شما بسیار پیشنهاد می‌کنم آن را امتحان کنید!

برای دانلود بازی Plants vs Zombies 2 می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu