Pavel Durov

آپو: قبل از اپل هم استفاده از نور صفحه برای فلش سلفی وجود داشت!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

همانطور که می دانید اپل در مراسم چهارشنبه شب خود از قابلیت جدیدی در آیفون 6 اس و 6 اس پلاس با نام Retina Flash رونمایی کرد. ویژگی که از نور صفحه آیفون به جای فلش سلفی استفاده می کند. بر اساس گفته اپل Retina Flash ابتدا نور محیطی را بررسی کرده و با تنظیم دقیق White Balance نور صفحه را طوری می تاباند که رنگ پوست به صورت طبیعی در عکس بیفتد. در مواردی که لازم باشد اپل کاری کرده که نور صفحه در هنگام فلش به بیش از سه برابر حداکثر روشنایی اش در حالت عادی برسد.

آن طور که به نظر می رسد آپو از این حرکت اپل ناراحت شده است. بر اساس پستی که صفحه فیسبوک نمایندگی هند آپو منتشر کرده قابلیت Screen Flash این شرکت که قبلا در گوشی های R7، R7 Plus و R7 Lite وجود داشته همین کار را می کرده و چیزی که اپل در کنفرانس چهارشنبه اش معرفی کرده نوآوری محسوب نمی شود.

طعنه آپو به اپل کاملا واضح است. همانطور که در این پست می خوانیم “برخی شرکت ها” Screen Flash این آپو را به نام Retina Flash عرضه کرده اند. حدس این که منظور آپو از “برخی شرکت” ها چه شرکتی است کار سختی نیست. همچنین در این پست عکسی می بینیم که در آن Screen Flash و Retina Flash در کنار هم نشان داده شده اند.

Hotappnews.ir-آپو قبل از اپل هم استفاده از نور صفحه برای فلش سلفی وجود داشت

مانند همیشه روزهای بعد از معرفی آیفون روزهایی است که شرکت ها سعی می کنند خود را با اپل مقایسه و به آن طعنه بزنند. مانند کاری که سونی در مورد عمر باتری آیفون کرد. با این حال معمولا این روشها جواب نمی دهد به همین دلیل هم است که اگر از مردم بپرسید چه گوشی اولین بار از نور صفحه به عنوان فلش سلفی استفاده کرد 99 درصد آنها به آیفون 6 اس اشاره خواهند کرد!

نظر شما راجع به مقایسه شرکت ها با اپل چیست؟ به نظر شما این کار آنها صرفا جهت پوشش رسانه ایست یا واقعا به دنبال جذب مشتریان بالقوه آیفون هستند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: OppoIndia

via Phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu