following

سرفیس تبلت است یا آیپد؟!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شکستن یک برند جا افتاده بین مردم بسیار سخت است. در نظر  بسیاری از مردم تمام تبلت ها آیپدند. مهم نیست چه شرکتی آنها را تولید کرده و یا چه اسمی بر روی آنها گذاشته شده. انگار لغت “تبلت” یک لغت تخصصی است و بین مردم آیپد رواج بیشتری دارد.

همین امر پارسال برای مایکروسافت اتفاق افتاد. مایکروسافت با هزینه 400 میلیون دلاری سرفیس های خود را به مربیان و مسئولین مسابقات NFL (فوتبال امریکایی) داد تا در پخش تلوزیونی در معرض دید مردم قرار بگیرند اما بارها گزارشگران این مسابقات از این تبلت ها با نام آیپد یاد کردند که یک نقض قرض وحشتناک برای مایکروسافت محسوب می شد!

Hotappnews.ir-سرفیس تبلت است یا آیپد

البته مسئولان شبکه های پخش کننده بازی ها بارها به گزارشگران و مجریان خود تذکر داده اند که سرفیس یک تبلت است نه آیپد و به همین دلیل باید آن را با اسم خودش صدا بزنند. امسال با سال پیش متفاوت است و مایکروسافت برای مربیان تبلت های شخصی سازی شده سرفیس پرو 3 تهیه کرده که به عنوان تبلت رسمی NFL نیز شناخته می شود.

اما پنجشنبه هفته قبل بود که در جریان بازی اول فصل بین New England Patriots و Pittsburgh Steelers یکی از گزارشگران کهنه کار شبکه NBC آقای AI Michaels در صحنه ای که دوربین مربی Patriots را که سرفیس در دست داشت نشان میداد گفت: “Bill Bellchick را با آیپدش مشاهده می کنیم!”

مایکروسافت به درخواست ما در مورد نظرش راجع به این قضیه پاسخی نداده ولی در هر حال اینکه شما روی ساخت محصولی اینقدر تلاش کنید و بعدا از آن به نام محصول رقیب شما یاد شود حتما بسیار دردآور خواهد بود! به خصوص اینکه همین هفته پیش بود که اپل از آیپد پرو رونمایی کرد. تبلتی بزرگتر که قرار است با لوازم جانبی جدیدش یعنی مداد اپل و کیبرد به رقابت با سرفیس پرو 3 بپردازد.

فقط کاش می توانستیم ایمیل های رد و بدل شده حول این موضوع بین مایکروسافت و NBC را بخوانیم!

نظر شما راجع به تبدیل شدن آیپد به سمبل تبلت چیست؟ آیا اطرافیان شما هم بعضا به جای تبلت از آیپد استفاده می کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: Cnet

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu