crash club

رشد خیره کننده اینستاگرام در افریقای جنوبی

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در افریقای جنوبی از هر 4 نفر یک نفر حساب فیسبوک دارد. این در حالیست که در همین کشور، اینستاگرام که توسط فیسبوک خریداری شده در سال گذشته بیشترین رشد را در بین شبکه های اجتماعی داشته است. آمار ذکر شده بر اساس تحقیقی است که از طرف World Wide Worx و Fuseware در مورد فضای شبکه های اجتماعی افریقای جنوبی انجام گرفته است.

این تحقیق بر اساس داده های مربوط به مشتریان در هفت شبکه اجتماعی بزرگ و نظر سنجی بین 100 برند معتبر این کشور انجام شده است. طبق آمار 13 میلیون نفر در افریقای جنوبی از فیسبوک استفاده می کنند که 10 میلیون یا 77 درصد آنها با موبایل و تبلت خود وارد فیسبوک می شوند. که در بین آنها 7.9 میلیون از گوشی هوشمند، 1.6 میلیون از گوشی های ساده و 1.4 میلیون با تبلت خود به فیسبوک سر میزنند.

نکته قابل توجهی که در این تحقیق به آن برخوردیم نتایج مربوط به کاربران اینستاگرام است که تعدادشان از 1.1 میلیون در سال گذشته با رشد 133 درصدی به 2.7 میلیون نفر در سال 2015 رسیده است. لازم به ذکر است که رشد بین سالهای 2013 و 2014 هم 65 درصد بوده است.

محبوب ترین پیج های اینستاگرام مطابق معمول برای شخصیت های رسانه ای ایست که از طریق آن گوشه هایی از زندگی شخصی و اجتماعی خود را با هوادارانشان به اشتراک می گذارند.

دو مجری تلوزیونی یعنی Minnie Dlamini با 517000 دنبال کننده در رده اول و Bonang Matheba با 512000 نفر در رده دوم پر طرفداران ترین اکانت های اینستاگرام ایستاده اند. یکی از قشرهای دیگری که طرفداران زیادی در اینستاگرام دارند عکاس ها هستند. Gareth Pon با 246000 دنبال کننده در صدر و Gareth Howes با 195000 نفر در رده دوم عکاس ها قرار دارند.

از طرف دیگر اینستاگرام توجه بسیاری از برندهای معتبر را در بین شبکه های اجتماعی جدید به خود جلب کرده است به طوریکه 24 درصد آنها اعلام کرده اند در سال آینده در اینستاگرام فعال خواهند شد. در حال حاضر 42 درصد برندهای معتبر مانند Mr Price و Mercedes-Benz با گذاشتن عکس در این شبکه اجتماعی فعال هستند.

نظر شما راجع به رشد اینستاگرام چیست؟ به نظر شما برندها میتوانند از طریق اینستاگرام با مخاطبان خود ارتباط موثری برقرار کنند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: TechCentral

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu