crash club

با توپ هوشمند بسکتبال Wilson آشنا شوید

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

وسایل ورزشی هوشمند ایده جدیدی نیستند و توپ بسکتبال  Wilson یکی دیگر از این وسایل به حساب می آید. این توپ هوشمند که با نام Wilson X سال پیش معرفی شد با استفاده از یک سنسور تعبیه شده در داخلش، می تواند تعداد شوت های وارد شده و نشده به سبد را ثبت کند. برای استفاده از قابلیت های هوشمند این توپ باید از اپلیکیشن همراه آن که فعلا تنها بر روی آی او اس موجود است استفاده نمایید. البته سازندگان قول داده اند نسخه اندروید آن را تا آخر پایین عرضه نمایند.

این اپلیکیشن به شما اجازه می دهد از بین چهار حالت برای تمرین پرتاب استفاده کنید. به عنوان مثال یک حالت آن Buzzer Beater نام دارد که در واقع شبیه ساز پرتاب در ثانیه های آخر هر کوارتر است که در بازی واقعی ممکن است تفاوت بین تیم برنده و بازنده را تعیین نماید. بر اساس گفته Wilson این توپ مناسب پرتاب کننده ها است و برای استفاده زیر 7 فوت طراحی نشده است.

این توپ هوشمند می تواند تمام پرتاب های شما را با تمایز بین 2 امتیازی، سه امتیازی و پرتاب های آزاد ثبت کند و در ادامه می توانید نتایج خود را با دوستانتان در شبکه های اجتماعی و همچنین با مربی خود به اشتراک بگذارید. یکی از دیگر نقاط مثبت این توپ آن است که طبق اعلام Wilson نیاز به شارژ ندارد و تا 100.000 پرتاب را می تواند با همان شارژ اولیه ثبت کند. به عبارت دیگر اگر هر روز 100پرتاب داشته باشید تا 3 سال دوام می آورد. این توپ هوشمند در دو اندازه 29.5 اینچی رسمی و 28.5 اینچی متوسط عرضه شده است.

نظر شما راجع به این توپ چیست؟ به نظر شما هوشمند شدن وسایل ورزشی چقدر به ورزشکاران کمک می کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: Wilson

via Engadget

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu