following

در بازی موزیکال Glee Forever با دوستانتان بدرخشید!

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز: Glee عنوان سریال موزیکال نسبتاً معروف است که از سال 2009 از شبکه های مختلف پخش شده و به غیر از 4 جایزه ی جهانی و 67 مورد رتبه برتر، 169 بار نیز نامزد دریافت جایزه شده است. موضوع این سریال مربوط به  تعدادی از دانش آموزان است که به همراه برخی از دبیر ها به سوی مسابقه ای که در آن استعداد موسیقیای بچه ها مورد بحث بوده است می‌روند و در این میان علاوه بر موسیقی اتفاقات دیگری نیز می‌افتد. بازی موزیکال Glee Forever نیز در همین سبک و موضوع برای اسمارتفون ها عرضه شده است.

اگر قبلاً بازی های موزیکال بازی کرده باشید میدانید که اکثراً سبکی مشابه دارند و در آن ها باید دکمه و یا دکمه هایی را به موقع و سر زمان فشار دهید تا موسیقی بر روی نت و به خوبی پخش شود و علاوه بر لذت بردن از موسیقی ها حس اجرای آن را نیز بگیرید. در این بازی نیز شما به همین شکل عمل خواهید کرد. علاوه بر این خواهید توانست انواع کاراکتر های سریال را قفل گشایی کنید و از آن ها در اجرا ها استفاده کنید.
همچنین در بازی خواهید توانست کارت های داستانی را جمع کنید و سناریو خود را ساخته باشید که قسمتی متفاوت از دیگری از این بازی موزیکال است.

همراهان هات اپ نیوز متاسفانه بازی  Glee Forever از اپ استور و پلی استور برداشته شده است.