crash club

نتایج بنچمارک آیفون 6 اس و مقایسه آن با سایر پرچمداران

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس این جمعه برای فروش عرضه می شوند ولی آنطور که به نظر می رسد اپل و برخی اپراتور های موبایل گوشی های کسانی که پیش خرید کرده اند را زودتر از همیشه فرستاده اند.

یکی از مشتریان AT&T در امریکا امروز آیفون 6 اس رز گلد خود را تحویل گرفت. وی ابتدا عکس هایی از خود گوشی و جعبه اش در اینترنت منتشر کرد ولی خوشبختانه بعد از آن با استفاده از Geekbench از آیفون خود بنچمارک گرفت و نتایج بنچمارک آیفون 6 اس را در اختیار سایت ها قرار داد.

همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید پردازنده اپل A9 آیفون 6 اس از نسل های گذشته خود بسیار قوی تر شده است. آیفون 6 اس توانست در این بنچمارک امتیاز 2292 در تک هسته ای و 4293 در چند هسته ای کسب کند که در مقایسه با دیگر دستگاه های خود اپل نیز به طور قابل ملاحظه ای بیشتر است. نزدیک ترین رقیب آیفون 6 اس آیپد ایر 2 است که در تک هسته ای امتیاز 1808 و در چند هسته ای 4526 را کسب کرده است. بنابراین آیفون 6 اس در بین دستگاه های اپل در تک هسته ای سریعترین و در چند هسته ای بعد از آیپد ایر 2 دوم است.

در سمت اندروید رقابت جالب تر است. خلاصه جواب این است که آیفون 6 اس در تک هسته ای از همه دستگاه های اندرویدی سریعتر و در چند هسته ای از برخی پرچمداران مانند گلکسی اس 6 اج و نوت 5 عقب تر است. که البته منطقی نیز به نظر می رسد. همانطور که می دانید اپل از ابتدا بر تعداد هسته کمتر ولی قوی تر تمرکز داشته است در حالی که گوشی های اندرویدی معمولا تعداد هسته بیشتری دارند. در تک هسته ای آیفون 6 اس حتی از پردازنده Nvidia K1 استفاده شده در تبلت Nexus 9 نیز قوی تر عمل کرده است!

Hotappnew.ir - نتایج بنچمارک آیفون 6 اس و مقایسه با سایر پرچمداران 7

نظر شما راجع به امتیازات آیفون 6 اس چیست؟ به نظر شما تفاوت قدرت پردازنده آیفون جدید را میتوان در عملکرد آن مشاهده کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: MoonshineDesign@

via GSMArena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu