Batlle Bay

اپلیکیشن یادگیری زبان Memrise زیر ذره بین!

دسته : غول ها

همه ما یادگیری چیز های جدید را دوست داریم و مخصوصاً اگر چیزی که یاد می‌گیریم مورد علاقه‌مان باشد به شدت از آن لذت می‌بریم، شخصاً یاد گیری زبان را بسیار دوست دارم و مطمئن هستم که اکثر افراد به همین شکل هستند و دوست دارند زبان های گوناگون را فرا بگیرند، البته از این افراد بخش اعظمی نیز از فرایند یادگیری بدشان میاید و فقط دوست دارند بلد باشند! Memrise یکی از اپلیکیشن هایی است که به ما کمک خواهد کرد تا زبان های مختلف رایج در جهان را به راحتی یاد بگیریم.

امروزه خوشبختانه تکنولوژی و حساسیت به قدری پیشرفت کرده است که نمی‌توان اپلیکیشن های زبان ها را از نظر گرامر سنجید، چرا که اکثرشان به خوبی این بخش را به کمال رسانده اند! موردی که باید راجع به آن بحث کرد شیوه ی انتقال اطلاعات است که به دنبال خود یاد آوری و فراموش نکردن را نیز میاورد، Memrise با استفاده از فرایند هایی سنجیده و امتحان شده اطلاعات مربوط به زبان مورد علاقه‌تان را به شما منتقل خواهد کرد.

در اپلیکیشن یادگیری زبان Memrise شما خواهید توانست صد ها زبان مختلف دنیا را که دوست دارید به شکل رایگان یاد بگیرید و در قالب هزاران تمرین یاد گرفته هایتان را مرور کنید و در صورت نیاز و تمایل با خرید درون برنامه ای امکانات بیشتری نیز دریافت کنید، در واقع امکان کلیدی این اپلیکیشن مرور لغات یادگرفته توسط یک برنامه ی دوره ای است که باعث می‌شود کلمات به حافظه بلند مدتان سپرده شوند.

در این برنامه شما پس از یادگیری کلمه ای جدید پس از چندین بار تکرار به شکل های مختلف و همچنین مثال های گوناگون خواهید توانست پس از چند مدت این کلمات را به دو شکل سریع و یا کلاسیک تکرار و مرور کنید که خود برنامه این کار را طی برنامه ای که قبلاً به کمک خودتان برنامه ریزی کرده است یادآوری خواهد کرد.

همچنین توسط آن می‌توانید هدفی روزانه داشته باشید که باید هر روز به آن هدف برسید تا پس از مدتی معجزه ی این برنامه را مشاهده کنید که چقدر تسلطتان نسبت به زبان مورد نظر افزایش یافته است.

دسته بندی های دروس  نیز بسته به زبان انتخابی متفاوت است و به شکل های گوناگون نکات ریز و درشت زبان را یاد خواهید گرفت و این‌گونه نیست که این برنامه فقط لغات را به شما تدریس کند، همچنین لیدربورد هایی نیز وجود دارند که رقابتی بین دانشجویان ایجاد می‌کند که باعث افزایش انگیزه می‌شود. اپلیکیشن Memrise را در صورت تمایل دانلود و استفاده کنید.

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu