Batlle Bay

تلاش کارمندان سامسونگ در خراب کردن عرضه آیفون 6 اس در لندن

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

همانطور که احتمالا می دانید اپل امروز آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس را به طور همزمان با امریکا در تعدادی از کشورها در سراسر جهان عرضه کرد. مانند همیشه طرفداران قبل از شروع فروش در صف های طولانی اپل استور ایستادند تا بتوانند اولین کسانی باشند که آیفون 6 اس را تجربه می کنند. تعدادی از خریداران آیفون جدید به سرعت شروع به انجام انواع تست های ضربه، انداختن، خم کردن و …. روی آیفون 6 اس خود کردند که بتوانند شهرتی هرچند کوتاه کسب کنند.

در این میان سامسونگ هم بی کار ننشسته و احساس کرده باید به کاربران اپل و به طور کلی تمام کاربران گوشی های هوشمند یاد آوری کند که گوشی های بهتری نیز وجود دارند. به همین دلیل تعدادی از کارمندانش را مامور کرده تا سعی کنند مراسم عرضه آیفون 6 اس را در فروشگاه اصلی اپل در خیابان Regent لندن مختل کنند. در کنار این فروشگاه کارمندان سامسونگ مشاهده می شدند که بنر هایی با شعار ” بهانه تغییر بزرگتر شده !” را در کنار تبلیغ گلکسی اس 6 اج پلاس که فبلت پرچمدار سامسونگ با صفحه ای در دو طرف خم است با خود حمل می کردند.

نمیدانیم آیا این حرکت ساسمونگ نظر خریداران آیفون 6 اس و 6 اس پلاس را عوض کرده و یا اقلا آنها را به فکر بیشتر واداشته یا خیر. به هر حال اینکه رقابت اپل و سامسونگ بعد از دادگاه حال به خیابان هم کشیده شده نکته جالب دیگر این ماجراست. البته مدت هاست سامسونگ تبلیغ هایی بر ضد اپل می کند که این خود می تواند نشان دهنده جایگاه دو شرکت باشد. جایگاه سامسونگ را میتوان همانند جایگاه اپل در برابر آی بی ام در دهه 80 میلادی دانست.

نظر شما راجع به این حرکت سامسونگ چیست؟ آیا این حرکات بیشتر از اینکه به نفع سامسونگ باشد ضد تبلیغ است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source: AndroidCentral

via Phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu