crash club

بازی Minions Paradise جزیره ای که انتظار شما را می کشد

دسته : اپلیکیشن

هات اپ نیوز: بعد از موفقیت های پی در پی Minions ها در دنیای انیمیشن ها، بازی ها و اپلیکیشن های زیادی در مورد این شخصیت های بامزه وارد مارکت های مختلف شد. بازی Minions Paradise

کمپانی محبوب EA این بار آپدیتی جدید برای سری بازی های Minions ارائه کرده است. این بار سر و کار مینیون ها با یک جزیره بی سکنه است که دوام آوردن در این جزیره با حضور تعداد زیادی مینیون شاید به ظاهر ساده به نظر برسد اما کنترل کردن آنها عظمی قوی را طلب می کند. بازی Minions Paradise تا بحال چندین میلیون کاربر را جذب خود کرده است.

کدر Minions Paradise در ادامه ی داستان های قبلی یکی از این شخصیت های با مزه وارد کشتی بزرگ تفریحی می شود و بعد از کمی جستجو در کشتی و بوجود آوردن دردسر ها ناخواسته باعث غرق شدن کشتی می شود که این اتفاق آنها را به سمت جزیره ای خالی از سکنه هدایت می کند. دوام آوردن در این جزیره با حضور تعداد زیادی مینیون شاید به ظاهر ساده به نظر برسد اما کنترل کردن آنها عزمی قوی را طلب می کند.

عوامل سازنده بازی Minions Paradise و شرکت EA از شما برای ساختن این جزیره و تبدیل کردن آن به قطبی از بهشت کمک می خواهند. شاید بتوان گفت این بازی ترکیبی زیبا از بازی استراتژیک و شخصی سازی در ژانر سرگرمی بر روی تلفن های همراه است.

در این جزیره شما باید با خلاقیت و سلیقه خود، حمام آب گرم، لیگ ها و بازی های والیبال، کارخانه کرم شب، مهار مارماهی های الکتریکی، موز ها و … را کنترل کنید تا یک جزیره فراموش نشدنی را برای خود و دوستان مینیونی خود مهیا کنید.

شما در هر مرحله زمین بیشتری را تصاحب می کنید و حتی می توانید متخصص اسکی رو آب به همراه تمساح و یا شیرجه در آب شوید.

عواملی خائن در پشت پرده برای این بهشت برنامه هایی دارند که نباید از آنها غافل شوید. دقت کنید حجم این بازی آنلاین بسته به دیوایس متفاوت است و دیتای مشخصی در مرحله نصب از روی سرورهای اصلی بازی دریافت می شود. اگر به این شخصیت های با مزه علاقه دارید به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید!

برای دانلود بازی Minions Paradise می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

Buttons-03

Buttons-05

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu