Pavel Durov

بهترین اپلیکیشن های جدید اندروید و آیفون در هفته ی گذشته

دسته : غول ها

هات اپ نیوز:

هفته ای دیگر هم سپری شد و انبوهی از اپلیکیشن های جدید در اپ استور و پلی استور قرار گرفتند. برای آنهایی که انتخاب از بین همه ی این اپلیکیشن ها دشوار است مجموعه ای از بهترین اپلیکیشن های جدید اندروید و آیفون در هفته ی گذشته را برگزیده ایم.
این هفته اپلیکیشن های بسیار جالبی انتخاب کرده ایم. حتما دوست داشتید مثل دارندگان آیفون6s تصاویر Live را امتحان کنید! اکنون برای دارندگان اپل و اندروید اپلیکیشن هایی آماده شده اند که کارایی مشابهی دارند. همچنین چند اپلیکیشن جذاب کنترل برای اندروید، اپلیکیشنی به نام samsung Pay، یک اپلیکیشن برای گرفتن سلفی مخصوصiOS و چیزهای هیجان انگیز دیگر هم معرفی خواهیم کرد.
نگاهی به این اپلیکیشن ها بیندازید و حتما به ما بگویید کدام یک را دانلود کردید و بهتر بود و اگر اپلیکیشن جدیدی سراغ دارید که آن را از قلم انداخته ایم به ما معرفی کنید تا در آینده آن را نیز در لیست قرار دهیم.

PHHHOTO
دانلود از Play Store

اپلیکیشن PHHHOTO هم برای گرفتن تصایرLive و هم برای دسترسی به رسانه های اجتماعی طراحی شده است. برای کار با این اپلیکیشن باید یک پروفایل بسازید و بعد پروفایل های برتر  دوستان خود را دنبال کنید. در قسمت عکاسی این اپلیکیشن برای تصاویر کوتاه متحرک مثل تصاویر GIF طراحی شده است. با تغییر حالت بین دوربین جلو و دوربین سلفی با فشار دادن دکمه ی شاتر به صورت خودکار تصاویر متحرک ثبت می شوند. حالا به راحتی آنها را به اشتراک بگذارید.

KnockOn – Tap to wake
دانلود از Play Store

اگر می خواهید با یک ضربه گوشی خود را روشن کنید این اپلیکیشن را امتحان کنید، اگر چه این اپلیکیشن مخصوص گوشی های سامسونگ ساخته شده است اما در گوشی های دیگر نیز قابل استفاده است. با تنظیم ضربه ی دوتایی برای روشن کردن و ضربه ی دوتایی برای خاموش کردن به راحتی از گوشی خود استفاده کنید. متاسفانه این ویژگی فقط مخصوص اسکرین های OLED ساخته شده است.

Black Screen of Life
این برنامه از پلی استور حذف شده است.


این اپلیکیشن مخصوص آنهایی که دوست دارند، وقتی از طریق یوتیوب موسیقی گوش می کنند. با خاموش شدن صفحه ی گوشی مصرف باطری را کاهش دهند با فعال کردن این اپلیکیشن وقتی چیزی مقابل سنسورهای گوشی یا نزدیک بلندگو قرار گیرد، مثل وقتی که گوشی را در جیب خود می گذارید، یا با صفحه روی میز می گذارید، یا اجسام کوچک را روی صفحه می گذارید، صفحه ی گوشی به صورت خودکار خاموش می شود اما همچنان به پخش موسیقی از یوتیوب دامه می دهد.

ROAM – Find Fun Events Near Me
دانلود از Play Store


این اپلیکیشن همه ی اتفاقاتی که دور و بر شما اتفاق می افتند (یا مکان هایی که انتخاب کرده اید) را نشان می دهد. وقتی نمی دانید موقع انجام چه کاری است به خوبی آن را یادآوری می کند. نکته ی جالب این اپلیکیشن نقشه ی سیاه و سفید آن است که وظایف مختلف با رنگ های متنوع روی آن مشخص شده اند.

Sunrise Sunset Watch Face
دانلود از Play Store

hotappnews.ir_15
ساعتی بسیار زیبا، که ساعات طلوع وغروب خورشید را به شما نشان می دهد. این ساعت می تواند زمان به اصلاح گرگ و میش را هم نشان دهد. اگر می خواهید بدانید چقدر از طلوع آفتاب گذشته یا برای تعیین بهترین زمان برای گرفتن عکسی زیبا از غروب خورشید و یا داشتن ساعتی بی نظیر از این اپلیکیشن استفاده کنید.

easyHome for Samsung
دانلود از Play Store


اپلیکیشن easyHome اسکنر اثر انگشت سامسونگ را به یک دکمه ی خازنی تبدیل میکند و شبیه اسکنر گوشی OnePlus 2 عمل می کند. این اپلیکیشن برای مدل های قدیمی تر مثل گلکسی S5 و حتی مدل های جدیدتر قابل استفاده است. با خرید نسخه ی حرفه ای این اپلیکیشن (1.69 دلار) با نگه داشتن انگشت خود روی دکمه یhome، می توانید آن را قفل کنید یا با ضربه زدن روی آن بدون هیچ فشاری گوشی را روشن کنید.

Samsung Pay
دانلود از Play Store


بالاخره اپلیکیشنSamsung Pay بر روی پلی استور قرار گرفت. اگر صاحب یکی از گوشی های سامسونگ مدل 2015 هستید، هم اکنون می توانید آن را دانلود و استفاده کنید. با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی در هر جا که کارت های اعتباری را بپذیرد میتوانید عملیات پرداخت را انجام دهید.

 

Boomerang from Instagram
دانلود از App Store

دانلود از Play Store

hotappnews.ir_Boomerang from Instagram

اپلیکیشنی دیگر برای ثبت تصاویر live برا اینستاگرام. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید چند عکس بگیرید و سپس خود اپلیکیشن آنها را به هم متصل می کند و به صورت فایل ویدئویی mp4. تبدیل می کند. حالا به راحتی آن را در فیسبوک یا اینستاگرام به اشتراک بگذارید. سرگرم کننده، آسان و سریع!

Pixty — the Photo Messenger

دانلود از App Store

این برنامه از پلی استور حذف شده است.

با استفاده از این اپلیکیشن جالب عکس بگیرید و بعد پشت صحنه ی مورد نظر خود را از بین گزینه هایی که در اختیار شما قرار می دهد انتخاب کنید. همچنین امکان به اشتراک گذاری تصاویر و چت با دوستان نیز از طریق این اپلیکیشن امکان پذیر است و می توانید به عنوان یک پیام رسان از آن استفاده کنید.

 

Inside TL;DR – 24/7 Breaking News and Real-Time Video Updates
دانلود از App Store

اگر می خواهید در جریان تازه ترین اخبار باشید اما حوصله ی خواندن مطالب طولانی را ندارید از این اپلیکیشن استفاده کنید. این اپلیکیشن جدیدترین و جالب ترین مطالب را به صورت تیتر وار نشان می دهد. در صورتیکه یکی از مطالب توجه شما را جلب کرد می توانید آن را باز کنید‌.

ReBoard: Keyboard with multitasking, themes, gifs
دانلود از App Store

این اپلیکیشن در حقیقت یک کیبورد برای iOS است و دارای کلیدهایی است که شما را مستقیما به اپلیکیشن مورد نظرتان – اپلیکیشن هایی مثل دراپ باکس ، یوتیوب، فیسبوک و درایو، بدون نیاز به باز کردن آنها متصل می کند. در حالیکه با یکی از دوستان خود در فیسبوک چت می کنید می توانید یادداشت جدیدی هم به تقویم خود اضافه کنید.

Squad – #squadgoals achieved
دانلود از App Store


در این اپلیکیشن گروهی از دوستان خود را به یک چت گروهی شبانه دعوت می کنید. هر کدام از اعضا گروه می توانند به پروفایل دیگری سری بزنند و آنهایی که علاقه مند به آشنایی بیشتر هستند به گپ و گفتگو بپردازند.

.Spark
دانلود از App Store


اپلیکیشن Squard می تواند برای ذهن های خلاق الهام برانگیز باشد. گاهی انتخاب برای شما سخت می شود. این اپلیکیشن دو کارت را در اختیار شما قرار می دهد که یکی شما را به صبر، تفکر بیشتر و نظم و انضباط دعوت می کند و دیگری از شما می خواهد بیدرنگ حرکت کنید و وارد عمل شوید. این ایده برگرفته از مفهوم فلسفی انضباط و ضربه است. بهترین هنرمندان آنهایی هستند که با نظم، انضباط و استقامت تصمیمات ناشناخته و غیرقابل پیش بینی می گیرند و پس از مدت زمان طولانی آن را عملی می کنند. ما هم هنوز نمی دانیم چگونه از این اپلیکیشن استفاده کنیم.

Lucid by Perfectly Clear
دانلود از App Store

اپلیکیشنی بی نظیر برای ویرایش عکس ها که با اتفده از الگوریتم های قدرتمند بدون نیاز به ورودی های کاربر تصاویر را اصلاح می کند. اگر از کارکرد اپلیکیشن های قبلی ویرایش عکس خود ناراضی هستید این یکی را حتما امتحان کنید. برای استفاده ی کامل از امکانات آن باید 3 دلار بیشتر بپردازید.

Track Your Happiness
دانلود از App Store


گاهی بد نیست لحظاتی که در آن شاد زیسته اید، مکان هایی که حس خوبی به شما داده است یا حالت های مختلف خلق و خوی خود را برای شناخت بیشتر ثبت کنید. این اپلیکیشن هر چند ساعت یکبار برای ثبت اطلاعات خلق و خوی شما چند سئوال می پرسد. از این اپلیکیشن می توان در تحقیقات مربوط به شادی بهره برد.

Source: phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

3 commentsOn بهترین اپلیکیشن های جدید اندروید و آیفون در هفته ی گذشته

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu