crash club

چگونه فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشیم

دسته : اخبار

هات اپ نیوز: آیا این موضوع که اگر یک درخت در جنگل می افتد و کسی صدای آن را نمی شنود برایتان معنی دارد، باید بدانید همین اتفاق در اینستاگرام هم اتفاق می افتد. اگر شما عکسی را در اینستاگرام پست کنید که برنده جایزه پلیتزر باشد  ولی کسی آن را نبیند نیز دقیقا همین اتفاق می افتد. خوب راز این موضوع که فالوور های بیشتری را کسب کنیم چیست؟ در این مطلب 10 نکته ای که کمک می کند چگونه فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشیم برایتان آورده شده است.

1- عکس های با کیفیت منتشر کنید.

اگر شما عکس هایی را پست می کنید که کیفیت بالایی ندارند و دارای تاری اند، نباید متعجب شوید که کسی علاقه مند به دنبال کردن عکس های شما نباشد. اینستاگرام  برنامه خوبی برای اشتراک عکس هایی است که توسط گوشی همراه خود می گیرید ولی اگر دوربین شما کیفیت مناسبی ندارند بهتر است عکس موردنظر را با دوربین دیگری گرفته و سپس به وسیله کامپیوتر آن را آپلود نمایید. اینستاگرام به معنی رویای عکاسان است و نه یک کابوس.

2- از هشتگ استفاده کنید.

استفاده از هشتگ به شما اجازه می دهد که در این جامعه به سرعت اضافه شوید. اضافه کردن هشتگ کمک می کند تا جامعه هدف، راحت تر عکس های شما را بیابند.

اگر هم اکنون نیز از هشتگ استفاده می کنید بهتر است که با بررسی آن ها مشخص کنید که کدامیک لایک بیشتری را کسب کرده اند. از موفقیت های خود استفاده کرده و ببینید که فالوورهای شما افزایش خواهند یافت.

3- افراد را در عکس های خود منشن کنید.

احتمالا شما افرادی که پست های مورد علاقه شما را می گذارند را فالوو می نمایید، بهتر است با آنها صحبت کنید. اگر بتوانید جرقه ای را در مکالمات خود با کسی که فالورهای بیشتری دارد ایجاد کنید، ممکن است که فالورهای آن فرد روی پروفایل شما کلیک کرده تا پست های شما را ببینند. و اگر موضوع شماره یک را رعایت کرده باشید قطعا فالوورهای شما افزایش خواهند یافت.

4- در زمان مناسب عکس های خود را منتشر کنید.

این موضوع درباره تمام شبکه های اجتماعی صدق می کند، مهم نیست که از چه پلتفرمی استفاده می کنید، به این فکر کنید که چگونه می توانید مخاطبان بیشتری داشته باشید.

اگر می خواهید عکسی درباره صبحانه منتشر کنید، مطمئن باشید که عکس خود را درست در زمانی که فالوورهای شما خواهان آن هستند منتشر نمایید. بهترین زمان برای پست در شبکه های اجتماعی را پیدا کنید و بهتر است بدانید که زمانی که افراد در اتوبوس و قطار نشسته اند و یا در زمان استراحت خود برای ناهار هستند می توانید توجه آن ها را جلب نمایید.

5- با مخاطبان خود تامل داشته باشید

چه چیزی باعث می شود که وقتی در اینستاگرام اسکرول می کنید متوقف شوید؟ البته توقف روی عکس با تعامل داشتن متفاوت است. اگر شما عکس متوسطی را پست می کنید ولی برای آن کپشن جذابی بنویسید احتمال اینکه افراد برای نوشتن کامنت روی پست شما توقف کنند افزایش خواهد یافت.

هنگامی که کسی در پست شما مشارکت می کند در واقع شما آن ها را در کاری که می خواهید انجام دهید شریک کرده اید. پرسیدن سوالات و یا راه هایی که افراد را درگیر پست شما نماید قطعا به شما کمک خواهد کرد.

6- از اینستاگرام بیشتر استفاده کنید

به طور معمول هرچه افراد پست های بیشتری می گذارند، فالوورهای بیشتری را جذب می کنند. اگر شما به ندرت پست می گذارید نباید انتظار داشته باشید که فالوورهای شما نیز افزایش یابد. به پروفایل افرادی که آن ها را فالوو می کنید رفته و ببینید که چه میزان فعال هستند.

7- از دیگران بیاموزید

در وب اطلاعات بسیاری زیادی درباره اینکه چه استراتژی در شبکه های اجتماعی داشته باشیم وجود دارد که توسط افراد مختلفی که از این راه کسب درآمد می کنند نوشته شده است و به شما در هر شاخه ای که هستید راه کارهایی ارائه خواهد نمود.

از آنها بیاموزید، اگر آن ها این اطلاعات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده اند قطعا عاقلانه است که از آن ها استفاده کنید.

8- تقلب کنید.

اگر تمام مواردی که در بالا ذکر کردیم برایتان سخت است، می توانید فالوور بخرید. بیشتری کاربران اینستاگرام دارای فالوورهای کمی هستند که تنها برای داشتن فالوورهای بیشتر عکس پست می نمایند. شما می توانید از آن ها فالوور خریداری کنید.

حتی می توانید در گوگل جستجو کرده و سرویس هایی که با دریافت پول معقول هزاران فالوور واقعی برای شما فراهم می کنند. به تازگی تبلیغاتی را مشاهده کرده ام که در آن تنها با پرداخت 50 دلار 5000 فالوور به شما داده می شود.

9- از مکان های مختلف عکس پست کنید.

پست تصاویر از شهر محل زندگی شما نیز یک راه خوب برای جذب فالوور بیشتر می باشد، افراد ساکن در شهر شما و یا کسانی که تمایل دارند تصاویر شهر شما را ببینند. اگر عکس های خوبی از مکان های محبوب پست کنید، شانس بیشتری دارید که عکس شما توسط افراد دیده شده و فالوور بیشتری کسب کنید.

 

10- پست های خود را بررسی کنید.

هنگامی که متوجه این موضوع باشید که در هر روز افراد چه تعداد پست را می بینند پیداکردن جایگاه خود کار آسانی نخواهد بود به همین دلیل تنها چیزهای قدیمی را پست نکنید و هر کدام را بررسی کنید. اگر از یک سبک خود نتیجه نگرفتید، آن را عوض کنید.

نسبت به پست های خود فکر کنید، متن خوبی برای عکس خود بنویسید، پست خود را سرگرم کننده سازید، افراد را در عکس های خود منشن کنید، به افراد چیزی بگویی که ممکن است ندانند. اگر تمام این موارد را رعایت کنید خواهید دید که چه تعداد فالوور شما افزایش خواهد یافت.

فالوورهای شما در اینستاگرام چند نفر هستند؟

 

Source: androidpit

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu