Muse دستگاهی برای نمایش فعالیت مغزی

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آیا به خواندن ذهن فکر کرده اید؟ اکنون با یک برنامه موبایل و یک دستگاه الکتروانسفالوگرام (EEG) موبایل این امر محقق شده است، البته نه خیلی حقیقی ولی قطعا اطلاعات خوبی در اختیار ما می گذارد. دستگاه های  پایش سلامت به ما می گویند که چگونه غذا بخوریم، راه برویم، بدویم، بخوابیم و یا بنوشیم، هرآنچه که ما انجام می دهیم به ذهن ما وابسته است. در واقع Muse دستگاهی برای نمایش فعالیت مغزی  می باشد.

دستگاه Muse یک الکتروانسفالوگرام موبایل می باشد (دستگاهی که فعالیت الکتریکی مغز را نمایش می دهد) و هنگامی که به گوشی اندرویدی و یا iOS متصل شود می تواند به کاربر اجازه می دهد عوامل حواس پرتی را کم و کمک نماید تا روی کار اصلی خود تمرکز نمایید.

بسیاری از این افراد اینکار را از طریق مدیتیشن انجام می دهند و این دقیقا کاری است که Muse برای آن طراحی شده است و در واقع افراد را با تکنیک های مدیتیشن از طریق ارائه نشانه های بصری و صوتی با توجه به فعالیت مغزی آن ها آشنا می سازد.

Muse فعالیت مغزی را در نرم افزار موبایل نمایش می دهد و هنگامی که در حال تمرین های مدیتیشن هستید برنامه موبایل به شما اجازه می دهد تا پیشرفت خود را دنبال کنید و برنامه هایی را به شما پیشنهاد می دهد تا بتوانید تمرکز بهتری داشته باشید. این اطلاعات به مقدار زیادی دقیق هستند زیرا دستگاه Muse دارای درجه بالینی EEG است.

این وسیله جانبی می تواند بسیار مفید باشد و براساس برخی از مطالعات ما 74 درصد از زمان روز خود را به چیزی غیر از آنچه مشغول آن هستیم فکر می کنیم. هدف Muse این است که حدس و گمان را از مدیتیشن دور نماید. اولین برنامه آن تنها 3 دقیقه زمان می برد.

Muse در BestBuy با قیمت 299 دلار و یا از طریق وب سایت خود شرکت در دسترس می باشد. اگر شما از توسعه دهندگان هستید، نسخه SDK در دسترس بوده و اگر بخواهید می توانید از الگوهای مربوط به ذهن برای کنترل برنامه خود استفاده کنید. هدف Muse بخشیدن آرامش به کاربر است.

Source: phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu