following

اپلیکیشن های ترسناک هالووین

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

بازی با گوشی یکی از راه های هیجان انگیز برای وقت گذرانی است. از میان این همه بازی های مختلف بالاخره یکی از آنها توجه شما را جلب خواهد کرد. متاسفانه تعدادی از بهترین برنامه ها را نمی توان به صورت رایگان دانلود کرد.

خبر خوش اینکه تعدادی از اپلیکیشن های گوگل پلی همزمان با هالووین که جشن مورد علاقه ی بسیاری از افراد جهان است برای فروش با تخفیف آماده شده اند. پس اگر می خواهید کمی بترسید یکی از این اپلیکیشن ها را دانلود کنید.

hotappnews.ir_اپلیکیشن های هالووین

برای تازه کارها می توان اپلیکیشن the Call of Duty Black Ops Zombies را معرفی کرد که می توانید از بازی با آن لذت ببرید. قیمت اصلی این بازی 6.99 دلار است که می توانید فقط با قیمت 1.99 دلار آن را دانلود کنید.

اپلیکیشن Zombies, Run  باز هم متعلق به زامبی هاست که  قیمت اصلی آن   1.99دلار است و اکنون با قیمت 0.99 دلار می توانید آن را دانلود کنید. این اپلیکیشن فقط یک بازی نیست بلکه یک برنامه تناسب اندام هم هست که می تواند شما را برای دویدن 5 کیلومتر آماده کند.

همچنین  می توانید اپلیکیشن 7 Minute Super Hero Workout یا Fitness Tracker Game را به قیمت 0.99 دلار دانلود کنید. این اپلیکیشن ها به برنامه ی تناسب اندام شما هم کمک خواهند کرد.

اگر دنبال اپلیکیشن های جذاب تری هستید که کاملا شما را مشغول کنند می توانید Mystery of the Opera، Deadly Puzzles، Left in the Dark، Grim Legends 2، Forever Lost، episode 1، Nightmares، Davy Jones، Dark Arcana یا The Carnival را امتحان کنید.

این بازی ها در طول هالووین به قیمت 0.99 دلار قابل دانلود هستند. از دیگر برنامه های دیگری که با همین قیمت در گوگل پلی استور قرار گرفته اند می توان به  Fairy Tale Mysteries 2، Vampires، Todd and Jessica، Abyss، Wraiths of Eden، Time Mysteries 2 وTwin Moons اشاره کرد. Greedy Spiders 2 هم به جای 0.99 دلار با قیمت 0.49 دلار در دسترس است.

اگر انتخاب یکی از این بازی ها برای شما سخت است اکنون فرصت خوبی است که تنها با قیمت 0.99 دلار  برای تجربه ترس آماده شوید و با تخفیفی خوب یکی از این اپلیکیشن های ترسناک هالووین را دانلود کنید.

Source: androidheadlines

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu