following

گوشی Priv امن ترین گوشی اندرویدی

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

با آغاز فروش گوشی بلک بری Priv در این هفته، اولین گوشی اندرویدی این شرکت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. بسیاری از کابران این شرکت منتظر این بودند که بتوانند از سیستم عامل اندروید در گوشی های ساخت بلک بری استفاده کنند. براساس ویدئو تبلیغاتی این شرکت، سیستم عاما اندروید به عنوان محبوب ترین سیستم عامل، اندروید با 98 درصد حمله های مخرب در گوشی های موبایل مواجه است و این موضوع مهم است که کاربران گوشی جدید Priv بدانند که بلک بری چگونه با این ایرادات امنیتی مواجهه خواهد کرد.

براساس وبلاگ بلک بری، آپدیت های امنیتی که هر ماه توسط گوگل منتشر می شوند، برای گوشی های Priv ارسال خواهند شد (کسانی که گوشی خود را از بلک بری خریداری کرده اند) برخی از نمایندگان فروش مانند شرکت های ارائه دهنده خدمات موبایل توافق کرده اند که این آپدیت ها را برای صاحبان گوشی Priv ارسال کنند.

برای برخی از مشکلات اندروید نمی توان یک ماه صبر نمود، برای این موارد شرکت بلک بری هات فیکس هایی را ارائه می کند و این کدها مشکلات مشخص را برای کاربران گوشی Priv برطرف خواهند نمود. این تدبیر برای مشکلات جدی که نیاز به واکنش سریعی می باشند طراحی شده است. زیرا کدهای ارسالی بسیار محدود می باشد. قبل از ارسال این هات فیکس، تست اولیه انجام شده تا بتواند مشکلات مربوطه را برطرف نماید.

بلک بری قصد دارد با استفاده از سرورهای (BlackBerry Enterprise Server (BES و سیستم مدیریت OTA بتواند بخش مهمی از استراتژی حفظ حریم خصوصی را در اندروید را برای کاربران فراهم کند.

به نظر می رسد که بلک بری راه کارهای زیادی را برای گسترش حفاظت از کاربران گوشی Priv در کنار امنیت خود دستگاه اتخاذ نموده است.

امنیت گوشی و حفظ حریم خصوصی چقدر برای شما اهمیت دارد؟

Captureblack11

source: BlackBerry

via phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu