اینستاگرام و استفاده از قابلیت 3D Touch آیفون به سود کاربران خواهد بود

دسته : اخبار

براساس گزارش های اخیر، اینستاگرام در فرآیند آزمون سیستم خرید خود می باشد. به نظر می رسد این قابلیت جدید یک سیستم تبلیغاتی جدید است که از سیستم 3D Touch در آیفون های جدید نیز استفاده می کند. اینستاگرام و استفاده از قابلیت 3D Touch آیفون می تواند تاثیر زیادی بر روند تجارت های مختلف که در اینستاگرام حضور دارند بگذارد.

از هنگامی که اینستاگرام کلید Shop Now را راه اندازی نمود، زمان زیادی نمی گذرد، این شرکت که متعلق به فیسبوک است گفته است به دنبال ایجاد تجربه ای همه جانبه در خرید کردن است. براساس گزارشات اخیر، اینستاگرام در حال تست سیستمی است که به کاربر اجازه می دهد، فرآیند خرید را بدون خارج شدن از برنامه اصلی اینستاگرام تکمیل کند.

اینستاگرام و استفاده از قابلیت 3D Touch آیفون

همچنین گفته می‌شود که اینستاگرام در حال تست ویژگی است که از قابلیت 3D Touch بهره مند شود. یکی از راه های ممکن برای استفاده از تکنولوژی به کار رفته در آیفون این است که با فشار بیشتر روی صفحه نمایش رنگ‌های متفاوت آن محصول به کاربر نمایش داده شود.

استفاده از سیستم پرداخت Apple Pay

با این گزارش‌ها به نظر می رسد که اینستاگرام قصد دارد از سیستم پرداخت Apple Pay استفاده نماید. این قابلیت یک سیستم پرداخت موثرتر را ایجاد می کند و به جای تایپ کردن رمز عبور، شماره کارت اعتباری و پارامترهای بسیار دیگر، خریداران به راحتی می توانند با استفاده از سنسور اثر انگشت موجود در کلید هوم، احراز هویت شوند.

اینستاگرام و استفاده از قابلیت 3D Touch آیفون باعث می‌شود که سیستم های احراز هویت سرعت بیشتر و روند راحت تری داشته باشد. این ویژگی برای کسانی که محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می رسانند یک حسن بزرگ خواهد بود. در این گزارش به نقل از یک آژانس تبلیغاتی آمده است که برخی ارائه دهندگان محصولات از این موضوع که بتوانند بسته های پیشنهادی متعددی را در یک تبلیغ ارائه دهند ابراز خوشحالی نموده اند و بیان کرده اند که با قابلیت فورس تاچ می توان از بین دو یا سه محصول ارایه شده انتخاب کرد که این ویژگی خرید راحت تری را به ارمغان خواهد آورد.

source: DigiDay

via phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu