Pavel Durov

آسیب پذیری گوشی نکسوس6P و پشتیبانی گوگل از گوشی های آسیب دیده

دسته : اخبار

بعد از آنکه ویدیویی مبنی بر خم شدن گوشی نکسوس6P منتشر شد، کیفیت ساخت این گوشی مورد بررسی بیشتری قرار گرفت. بدون شک همه ما می دانیم که بخش شیشه ای قوی نمی باشد و این امر درباره این گوشی نیز صدق می کند. در چند روز اخیر آسیب پذیری گوشی نکسوس6P بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

گوشی های نکسوس از بی رقیب ترین اسمارتفون های موجود در بازار هستند که بیشتر مورد توجه خوره های سیستم عامل اندروید قرار می گیرند که تعداد آنها هم کم نیست. تعدادی از این کاربران دو آتشه اعلام کرده اند که بخش شیشه ای در پشت گوشی نکسوس 6P بدون دخالت، در حالی که گوشی روی میز بوده است، آسیب دیده است. این موضوع شاید برای شما هم یادآور گوشی نکسوس 4 باشد که همین طور بدنه آسیب پذیری داشت، که دلیل آن عدم توانایی شیشه در مقابل تغییرات دمایی ناگهانی هنگامی که در یک روز سرد زمستانی از آن استفاده زیادی می شد، بود.

نباید انتظار معجزه داشت!

به نظر می رسد بخش شیشه ای گوشی نکسوس6P نیز همین موقعیت را داشته باشد. این احتمال وجود دارد که فلز اطراف شیشه و یا خود شیشه به تنهایی واکنشی در محیط بیرون دارد که کارخانه برای آن پیش بینی نکرده است.

بعضی از کاربران همچنین گزارش کرده اند که صفحه نمایش گوشی آن ها یک ترک خوردگی بزرگ دارد. گوگل از آسیب پذیری گوشی نکسوس6P خبر دارد و از این گوشی های آسیب دیده پشتیبانی می کند و کاربران نیازی به تماس مستقیم با کمپانی هوآوی ندارند. در حال حاضر تنها تعداد کمی از افراد این موضوع را گزارش کرده اند، ولی باید توجه داشت که این اسمارتفون به تازگی فروش رفته است و بسیاری از مردم دنیا به تازگی از آن استفاده می کنند.

Source: reddit

via gsmarena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu