crash club

آپدیت Android Wear به نسخه ی 1.4

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

با آپدیت  Android Wear به نسخه ی 1.4 می توانید از حرکات مچ دست برای فرمان دادن به ساعت استفاده کنید.  اگر چه این حالت  بعد از آپدیت به صورت پیش فرض روشن می شود با روشن کردن صفحه ی ساعت خود می توانید دوباره آن  را بررسی کنید. به سمت چپ بروید، و به طرف پایین بیایید تا تنظیمات را ببینید.

بر روی آن ضربه بزنید، و Wrist Gestures را لمس کنید. با این کار نه تنها قادر خواهید بود حرکات مچ دست را فعال یا غیر فعال کنید بلکه یک قسمت آموزشی هم در تنظیمات خواهید داشت. به خاطر بسپارید که با روشن کردن gestures عمر باطری شما کمتر خواهد شد. در این حالت ساعت شما به سرعت یا جهت مچ دست شما پاسخ می دهد.

برای حرکت در میان کارت ها، به سرعت ساعت را از خود دور کنید، و دوباره آن را به سمت خود بازگردانید. برای بازگرداندن یک کارت، سرعت را با حرکت آهسته ی ساعت به سمت خود برعکس کنید. دست خود را به سمت پایین فشار دهید و آن را به جای اولش بازگردانید. اگر این حرکات را به جای اینکه از طریق کارت ها انجام دهید از صفحه ی اصلی ساعت انجام دهید، منوی اپلیکیشن ها باز خواهد شد.

از تغییرات دیگری که در این آپدیت جدید اعمال شده اند می توان به امکان اتصال Android Wear به به یک سخت افزار بلندگو برای پخش موسیقی و دریافت تماس ها اشاره کرد.

همه ی ساعت های Android Wear از این اسپیکرها پشتیبانی نمی کنند. از جمله ساعت هایی که با این بلندگوها کار می کنند می توان ساعت های  LG Watch Urbane 2nd Edition، Huawei Watch، Asus ZenWatch2 را نام برد.

با این آپدیت، می توانید از لمس و صدا برای فرستادن پیام های واتس اپ، وی چت، وایبر، تلگرام  و نکست پلاس استفاده کنید. عمر باطری هم بهبود یافته است، و از زبان های دیگر مثل ماندارین، کانتونی، اندونزیایی،هلندی و تایلندی هم پشتیبانی می کند.

Source: Google

Via phonearena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu