Batlle Bay

جدالی بزرگ بین ال جی و سامسونگ برای تصرف قلمرو صفحه نمایش

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

این خبر از آن شایعاتی است که خیلی وقت است همه جا پیچیده است ما هم بد ندیدیم نگاهی به آن بیندازیم. مدتی این شایعه شنیده می شد که اپل می خواهد به استفاده از تکنولوژی صفحه های LCD پایان دهد، که هنوز هم در حد یک شایعه باقی مانده و هیچ اقدامی در این مورد صورت نگرفته است.

به همین دلیل است که در انتشار این خبر مردد هستیم، اما انگار این بار خبرهایی که رسیده اند فقط در حد یک شایعه نیستند، یکی از مقامات اجرایی Samsung Display اعلام کرده است که اپل در آینده از پنل های OLED ساخت سامسونگ استفاده خواهد کرد.

شرکتSamsung Display اخیرا طی مذاکراتی با اپل قرار شد پنل های OLED مورد نیاز این شرکت برای آیفون های تولید شده تا سال 2018 را تهیه کند.
همین خبر به این شایعه اعتبار بیشتری می دهد. طبق گفته های این مقام اجرایی، این اقدام بخشی از یک نقشه استراتژی بزرگتر است، تا براساس آن سامسونگ بتواند نمونه کارها و پایگاه مشتریان خود را تنوع بخشد، زیرا اخیرا تنها مشتری این شرکت  Samsung Electronics  بوده است.

صفحه نمایش های OLED سامسونگ در پرچمداران گلکسی مورد استفاده قرار گرفته است. اما تقاضا برای گوشی ها با گذشت زمان کاهش می یابد ، چون صنعت گوشی دائما در حال تغییر شکل است، Samsung Display باید بتواند با مشتریان عمده ی جدید و قابل اعتماد برای صفحه نمایش های OLED قرارداد طولانی مدت ببندد.

از این نقطه نظر شرکت Samsung Display حس می کند که باید پنل های خود را به پایگاه مشتریان گسترده تری عرضه کند و این فرآیند با چند EOM چینی شروع شده است، اما کوپرتینو بلیط طلایی توسعه ی پایدارSamsung Display خواهد بود. اگر سامسونگ شروع به تهیه ی OLED های مورد نیاز آیفون های اپل کند، تحول بزرگی در انتظارش خواهد بود.

این سکه روی دیگری هم دارد، منابع صنعتی معتقدند اپل به این زودی ها استفاده از صفحه های LCD را متوقف نخواهد کرد، ساخت این پنل ها ارزانتر و آسانتر است و اپل حداقل تا جایی این کار را ادامه خواهد داد که سود حاشیه ای خود را بالا ببرد. این تصمیم اپل برای شرکت LG هم که اخیرا تولید کننده ی اصلی پنل های آیفون بوده است نیز نوید بخش است.

Capture

شکی نیست که اگر وضعیت بازار به همین صورت بماند، کوپرتینوی غول پیکر فقط برای اینکه هماهنگ بماند تصمیم خود را برای استفاده از LCD تغییر دهد، اگر چه ممکن است این تصمیم  اقتصادی نباشد.
اگر تجارت اینگونه صلاح ببیند، این تصمیم اجرایی خواهد شد و مطمئنا جدالی بزرگ بین ال جی و سامسونگ برای تصرف قلمرو صفحه نمایش ها رخ خواهد داد.

 

Source: koreatimes

Via gsmarena

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu