crash club

نوکیا C1 با نسخه اندروید و ویندوز 10

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

احتمالا می دانید که در سال 2013 شرکت نوکیا توسط مایکروسافت خریداری شده و حق استفاده از نام تجاری نوکیا برای گوشی های موبایل برای 10 سال به مایکروسافت واگذار شد. اکنون به نظر می رسد که گوشی C1 اولین گوشی است که نام تجاری نوکیا را بعد از فروش این شرکت به مایکروسافت یدک خواهد کشید. براساس تایید مدیرعامل این شرکت در سال 2016 گوشی های جدید موبایل نوکیا عرضه خواهند شد. حتی اگر این گوشی با نام C1 وجود داشته باشد، اما اطلاعاتی درباره مشخصات فنی و ظاهر آن در دسترس نیست. در حال حاضر تنها چند رندر مربوط به این گوشی که در ماه سپامبر منتشر شده بود در دسترس می باشد.

 امروز یک جنبه دیگری از طراحی گوشی C1، بنابر تصاویر درز شده، که در زیر آن را می بینید، مشخص گردید. این چهارمین بار است که تصاویری درباره این گوشی منتشر شده که تمامی آن ها با یکدیگر تفاوت داشته اند. کسی نمی تواند حدس بزند که این گوشی جدید کدامیک از این تصاویر است. تصاویر درز شده امروز، نشان می دهد که این گوشی هم دارای سیستم عامل اندروید و هم ویندوزفون 10 می باشد.

nokia c1 2

این خبرچین ادعا می کند که دو نسخه از این اسمارت فون ارایه خواهد شد که هریک دارای، یک سیستم عامل، می باشد. با اینکه تفاوت زیادی در خبرهای منتشر شده وجود دارد ولی در همه خبرها ذکر شده است که این گوشی دارای اندروید خواهد بود و همچنین هیچ مقام رسمی در نوکیا اعلام نکرده است که از ویندوزفون استفاده خواهد کرد.

با توجه به نقش ویندوزفون در گوشی های ساخت خود مایکروسافت و عملکرد آن، مشخص نیست که چرا سازنده دیگری بخواهد از این سیستم عامل استفاده کند.

Source: nokiapoweruser

via gsmarena

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu