سامسونگ با این طرح های اختراعی جدید پیشرو اشکال جدید گوشی خواهد شد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

از گوشه وکنار شایعاتی در مورد اینکه سامسونگ در حال کار کردن بر روی طرح های جدید گوشی که  انعطاف پذیر، انحنا پذیر و تاشو هستند شنیده می شود. برخی از این طرح ها عجیب و غریب و بعضی دیگر کاربردی از آب درآمده اند. سامسونگ هرگز به صورت رسمی این شایعات را رد یا تایید نکرده است و فقط از دور منتظر عکس العمل خریداران است.

سامسونگ در مورد این طرح های جدید کاملا سکوت اختیار کرده است اما از روی فرم های مربوط به ثبت اختراع این طرح ها می توان برداشت های داشت که آن را در اختیار شما قرار می دهیم:

اولین طرح شبیه یک طومار است. با یک طراحی گرد که می تواند مثل یک ورق کاغذ صاف بیرون کشیده  شود. در قسمت کنار این طومار استوانه ای شکل یک زبانه وجود دارد که اپلیکیشن ها و آیکون های مختلف نمایش داده می شوند، وقتی کاربر یکی از این اپلیکیشن ها و یا ایکون ها را بر روی این زبانه انتخاب کردن با بیرون کشیدن صفحه نمایش اصلی محتوای کامل آنها نشان داده می شود.

Samsung-Patentcylinder

اختراع بعدی در مورد گوشی های هوشمندی شبیه همان طرح طوماری قبلی اما با یک نوار مرکزی از آیکون ها  است که کاربر می تواند با باز کردن صفحه آنها را انتخاب کند. بر خلاف طرح قبلی که به سمت داخل لوله می شد این طرح دوبار به سمت بیرون باز می شود و به اندازه ی یک تبلت کوچک در می آید. هر بار که کاربر در حال باز کردن این طرح طوماری به طور کامل است اگر انگشت خود را روی هر کدام از ایکون ها بگذارد همان آیکون بر روی صفحه ی اصلی نشان داده خواهد شد.

 

SamsungPatent1Samsung75

اختراع سوم مربوط به گوشی های هوشمندی است که با داشتن یک لولا در قسمت وسط می توانند به سمت بیرون باز شوند. البته بر روی این لولا یک پوشش قرار خواهد گرفت که فضای خالی مثل Kyocera Echo که در سال های قبل ارائه شد دیده نشود. چیزی شبیه به طومارهای قدیمی با حالت تاشو و یک لولا که در قسمت بیرون قرار دارد. این طرح گوشی هوشمند وقتی تا شود مربعی شکل است و وقتی باز شود شبیه مستطیل می شود.

Samsung-Patent fold

آخرین و مسلما جالب ترین طرح سامسونگ گوشی هوشمندی است که می توان مانند دستمال آن را تا کرد البته هنوز مشخص نیست این تاها انتخابی هستند یا از قبل مشخص شده اند. در این طرح احتمالا گوشی سه تا می خورد و وقتی باز شود به اندازه ی یک تبلت کوچک است. البته تکنولوژی صفحه نمایش های  انعطاف پذیر تقریبا به این سطح نزدیک است.

Samsung-Patentbend-1B

تحلیل گران و مشتریان در مورد این طرح ها حدس و گمانه های زیادی می زنند اما آنچه مسلم است اینکه این طرح ها فعلا در حد مفاهیم اولیه هستند و احتمالا طرح های نهایی بسیار متفاوت خواهند بود. سامسونگ در مورد این طرح ها هیچ اطلاعاتی منتشر نکرده و همین نشان می دهد که این مفاهیم به این زودی ها عملی نخواهند شد. سامسونگ با این طرح های اختراعی جدید پیشرو اشکال جدید گوشی خواهد شد.

Source: androidheadlines

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu