چرا مردم برای یافتن گوشی های خود به این خانه می رفتند؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

فقط تصور کنید هر روز غریبه هایی با عصبانیت به خانه ی شما مراجعه کنند و از شما سراغ گوشی های گم شده ی خود را بگیرند عکس العمل شما چه خواهد بود؟ از ماه فوریه سال گذشته بود که زن و شوهری جوان میزبان غریبه هایی شدند که همگی یا یک هدف به خانه ی آنها مراجعه می کردند و یک سئوال داشتند: گوشی من اینجاست؟!

از بخت بد همه ی اپلیکیشن های مسیریاب گوشی های گم شده آدرس خانه ی این زوج حیرت زده را نشان می دادند. این اتفاق از زمانی شروع شد که یک خانواده ی عصبانی به خانه ی Lee و Saba مراجعه کردند و سراغ گوشی های گم شده ی خود را از آنها گرفتند. مدتی بعد چند دوست به خانه آنها رفتند و مجددا همین اتفاق افتاد.

stolen-

مشکل بدتر هم شد و هر ماه به طور متوسط چهار نفر برای یافتن گوشی های گم شده ی خود به خانه ی آنها مراجعه می کردند. دیگر صاحبان بهت زده ی خانه روز و شب نداشتند، صبح، ظهر و شب با آنها تماس می گرفتند و همه ی آنها فقط یک سئوال داشتند: گوشی لعنتی من کجاست؟

جواب این زن و شوهر فقط یک چیز بود: متاسفانه ما اطلاعی نداریم این اتفاق برای خیلی ها افتاده است.

اوضاع در ماه ژوئن وخیم تر شد وقتی پلیس برای یافتن گوشی یک دختر نوجوان به خانه ی آنها رفت و آنها را به مدت یک ساعت بیرون از خانه نگه داشت وقتی یکی از آنها خواست از سرویس بهداشتی خانه استفاده کند پلیس با خشونت این اجازه را به او نداد و آنها را مظنونان اصلی دانست.

find-my

Saba در این مورد می گوید: دائما نگران بودیم و منتظر تهدیدی جدید، غریبه ی عصبانی جدید و با وحشت به این طرف و آن طرف خانه نگاه می کردیم. چرا مردم برای یافتن گوشی های خود به این خانه می رفتند؟

بالاخره بعد از اوج گرفتن ماجرا مجله ی Fusion تلاش کرد با کمک شرکت های مخابراتی و متخصین این موضوع را حل کند که باز هم نتیجه ای نداد و همچنان سیل مراجعه ی مردم عصبانی ادامه داشت. کن وستین یک تحلیل گر امنیتی علت این موضوع را نقص در مثلث بندی دکل های تلفن همراه دانست و تلاش کردن با نزدیک ترین حامل تماس بگیرند اما پاسخی دریافت نکردند.

این اولین باری نیست که این اتفاق می افتد در سال 2013 بود که همین اتفاق برای مردی افتاد که بعدا مشخص شد خانه اش دقیقا در مرکز سرویس های خدماتی شرکت حامل Sprint قرار گرفته است و این مشکل برطرف شد.

اما این مشکل برای Lee و Saba به این راحتی ها قابل حل نیست چون گوشی هایی با حامل های مختلف خانه ی آنها را نشان می دهند.

مسئولین مخابرات و ارتباطات هر کدام به نحوی این موضوع را به گردن دیگری می اندازند و متاسفانه هنوز هم علت اصلی این موضوع پیدانشده است. هنوز هم گوشی ها گم می شوند وهنوز هم این مشکل زندگی آنها را دچار مشکلات بی شماری کرده است. یکی از متخصصان آیفون معتقد است شاید نقشه برداری های شبکه ی وای فای بتواند علت این موضوع را مشخص کند که برای این کار نیاز به بررسی گوشی هایی است که هنوز هم پیدا نشده اند.

Lee و Saba به مراجع قانونی شکایت کرده اند و امیدوارند با پوشش رسانه ای این مشکل حل شود و دیگر مجبور به تحمل رفتارهای خشونت آمیزی نباشند که هر روز شاهد آن هستند.

source: odditycentral

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

Mobile Sliding Menu