following

باطری های هیدروژنی با یک بار شارژ یک هفته دوام می آورند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یکی از مهمترین تکنولوژی های عرضه شده در CES امسال حاصل تلاش شرکت ها برای دست یابی به قدرت بیشتر در باطری گوشی ها بود. شرکت بریتانیایی Intelligent Energy راه حل متفاوتی برای رفع این مشکل آزار دهنده ارائه داد. این شرکت اعلام کرد که قرار است با همکاری یک سازنده ی گوشی های هوشمند که نامش فاش نشده است باطری های هیدروژنی را عرضه کند، باطری های هیدروژنی با یک بار شارژ یک هفته دوام می آورند. در این باطری ها اکسیژن و هیدروژن ترکیب شده اند و یک پیل سوختی بسیار باریک و کوچک طراحی شده است. این باطری های هیدروژنی از لایه های فولاد و پلاستیک تشکیل شده اند که پس از سوزاند اکسیژن و هیدروژن بخار آب حاصل از آن از منافذ موجود خارج می شود

به گفته ی سخنگوی Intelligent Energy با پیچیده تر شدن گوشی ها مشکل دوام باطری های هم حادتر می شود. با استفاده از پیل های سوخت نگرانی اصلی کاربران گوشی های هوشمند به خاطر تمام شدن شارژ گوشی هایشان از بین خواهد رفت.

جولیان هیوز مدیر بخش الکترونیک این شرکت افزود:  در براساس تفاهم نامه ی همکاری شرکت ما با یک تولید کننده ی گوشی های هوشمند این باطری های جدید در سیستم یک اسمارتفون جدید ادغام خواهند شد، بعد از اینکه به این تولید کننده نشان دادیم با تعبیه ی این باطری ها در سیستم یک اسمارتفون چه پیشرفتی حاصل می شود آنها بالاخره حاضر به همکاری با ما شدند.

اگر چه به نظر می رسد این تکنولوژی هنوز هم در مراحل ابتدایی خود است اما پروفسور Elton Cairns استاد دانشکده ی مهندسی دانشگاه کالیفرنیا در این زمینه گفت: شرکت هایی مثل سامسونگ در حدود ده سال است که برای دستیابی به قدرت بیشتر باطری ها تلاش می کنند اما به نظر می رسد تکنولوژی شرکت Intelligent Energy دو سال از آنها جلوتر است.

Source: counselheal

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu