Punkt MP 01 بازگشتی شکوه مند به گوشی های ساده

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

این گوشی بسیار کوچک بیشتر به خاطر ویژگی هایی که ندارد قابل توجه است. گوشی Punkt MP 01 از انواع هوشمندهای امروزی نیست، صفحه نمایش لمسی ندارد، دوربین ندارد و هیچ دسترسی هم به اینترنت ندارد. صفحه نمایش تک رنگ آن فوق العاده بی روح است و کاربر فقط می تواند با سه دکمه ی بالا، پایین و مرکز در به منو دسترسی یابد.

این کاستی ها برای آنهایی که مدت هاست به غلام حلقه به گوش گوشی های هوشمند تبدیل شده اند موهبتی بی نظیر است. گوشی Punkt MP 01 را سر بدهید داخل جیب خود و مطمئن باشید یادتان خواهد رفت یک گوشی در جیب خود دارید. ضخامت این گوشی تقریبا نیم اینچ است اما حالت منحنی پشت آن باعث می شود باریک تر به نظر برسد. اصلا نگران نوتیفیکشن های کذایی نباشید هر وقت کسی واقعا با شما کار داشته باشد Punkt MP 01 زنگ می خورد یا یک پیام کوتاه دریافت می کنید.

punkt-jasper-morrison-

گوشی هایی موبایلی با این ویژگی های خاص این روزها بسیار محدود هستند اگر هم وجود داشته باشند همچون این یکی شسته رفته و با نمک نیستند. گوشی MP 01 توسط طراح معروف بریتانیایی جاسپر موریسون طراحی شده است، یک طراحی بسیار ظریف و در عین حال کاربردی، برای جبران نبود دکمه های سمت چپ مجموعه ای از دکمه هایی با کارکردهای خاص درکنار گوشی قرار داده شده اند و با ضربه زدن ساده روی آنها وظیفه ی خود را به خوبی انجام می دهند.

پشت این گوشی به صورت چاله دار طراحی شده است که با این ویژگی وقتی در جیب باشد به راحتی می تواند بفهمید پشت و روی آن کدام طرف است. جالب تر از همه زنگ های الهام گرفته از طبیعت این گوشی با صدای پرندگان و قورباغه ها است که توسط یک هنرمند نروژی مخصوص Punkt MP 01 طراحی شده اند.

JM-Punkt-2015-MP01-01.jn

Punkt MP 01 بازگشتی شکوه مند به گوشی های ساده است، عمر باطری چهار هفته ای در حالت استند بای و راه اندازی سریع Punkt MP 01 را به یک گوشی دوم ایده آل تبدیل کرده است که در تعطیلات و آخر هفته ها مورد نیاز خواهد بود. هر سیم کارتی با این گوشی سازگار خواهد بود.

Punkt MP 01 از ماه آینده در بازارهای آمریکا عرضه خواهد و برای هر چه ساده تر زندگی فقط در یک رنگ ارائه شده است، قیمت این گوشی چیزی در حدود 295 دلار خواهد بود.

Source: wsj

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu