following

با Bagel گربه ی عاشق عینک دودی آشنا شوید!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

با Bagel گربه ی عاشق عینک دودی آشنا شوید که در شبکه های اجتماعی طرفداران زیادی پیدا کرده است. این گربه به دلیل مشکل خاص چشمانش مجبور است همه جا از عینک دودی استفاده کند . این عینک دودی ها دارای تزئیناتی هستند که او را به یکی از مشهورترین گربه ها در شبکه های اجتماعی تبدیل کرده است.

Bagel-

این گربه ی ماده  بدون پلک متولد شد و چشم های او قادر به تولید اشک نیستند و وقتی دو ماهه بود Karen McGil سرپرستی او را قبول کرد بعد از آن تحت سه عمل جراحی قرار گرفت اما هنوز هم نیاز به مراقبت های خاص دارد.

برای محافظت از چشم های حساس Bagel از نور خورشد و گرد و غبار کارن تصمیم گرفت دائما از عینک دودی برای او استفاده کند . به مروز زمان Bagel به خاطر حس راحتی و محافظتی که از عینک دوید به دست می آورد از این تصمیم استقبال کرد. بدون عینک دودی چشمان او به دلیل آسیب قرنیه در معرض خطر قرار خواهند گرفت.

تزئینات به کار رفته بر روی این عینک ها باعث توجه طرفداران زیادی به این گربه شده است. تقریبا 30000 فالوور در اینستاگرام دارد و او از این نظر در بین پنج فینالیست گربه ی برتر در اینستاگرام است.

sunglasses

کارن در مورد Bagel می گوید: او مهربان ترین و دوست داشتنی ترین گربه ی دنیاست. توجه همه به عینک دوی های او جلب می شود و همه در این مورد کنجکاو می شوند و من هم شرایطش را برای آنها توضیح می دهم.

کارن همچنین خوشحال است که اینستاگرام کارن توانسته است لبخند را بر لب هزاران نفر بنشاند و می گوید تا زمانی که بتوانم با پست عکس های او برای دیگران روز متفاوتی را رقم بزنم و نگرش آنها را به زندگی عوض کنم این پیج موفق خواهد بود.

Bagel-sunglas8حیوانات حق دارند شاد باشند و خانه ای برای زندگی داشته باشند. Bagel توانسته است افراد زیادی را کمک کند. نباید نسبت به حیواناتی که نقص عضو دارند بی توجه باشیم اصلا برای من مهم نیست آنها کور باشند یا حتی سه پا داشته باشند حیوانات نیز نیاز به عشق و محبت دارند.

Source: odditycentral

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu