following

اسمارت واچ نظامی سوئیسی با همکاری Acer و Victorinox

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

شرکت سوئیسی Victorinox که در زمینه ی ساخت چاقوهای چند کاره ی نظامی شناخته شده است نیز در دنیای جدید اینترنت اشیا قدم گذاشته و قصد دارد در زمینه ی متفاوتی فعالیت کند. این شرکت قرار است با همکاری Acer اولین پوشیدنی خود را در کنگره ی جهانی موبایل MWC رونمایی کند.

شرکت Acer دانش الکترونیکی کافی را دارد و Victorinox نیز در طراحی ظاهری تخصص دارد. به احتمال زیاد این پوشیدنی جدید یک اسمارت واچ اندرویدی یا یک دستبند تناسب اندام به سبک سوئیسی نخواهند بود.

Acer کاملا در این مورد سکوت کرده است و فقط گفته است: نخستین محصول این همکاری نوعی تجهیزات جانبی برای پوشیدنی ها خواهد بود که ساعت های Victorinox’s I.N.O.X را به تکنولوژی نزدیکتر می کند بدون اینکه به دوام و هویت سوئیسی آنها خللی وارد کند.

این یعنی باید منتظر بند ساعت یا اتصالاتی باشید که جایگزین بندهای معمولی می شوند و ساعت های آنالوگ را ارتقا خواهند بخشید، احتمالا این بندها ساعت را دارای قابلیت گام شماری یا ویبره خواهند کرد تا به این وسیله از نوتیفیکیشن های دریافتی بر روی گوشی مطلع شوید.

این اولین باری نیست که یک بند هوشمند برای ساعت های معمولی ساخته شده است سال پیش بود که بند الکترونیکی Montblanc با قرار دادن یک صفحه نمایش OLED می توانست امکان مشاهده ی نوتیفیکیشن های گوشی را به کاربر بدهد.

باید از همکاری شرکت های Acer و Victorinox طرح زیرکانه تری انتظار داشته باشیم که مطمئنا با طرح مینیمالی ساعت های آنها مطابقت خواهد داشت. همه ی این احتمالات بسیار جالب به نظر می رسند اما آیا شاهد رونمایی اسمارت واچ نظامی سوئیسی با همکاری Acer و Victorinox در کنگره ی جهانی موبایل خواهیم بود؟

Source: stuff

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu