crash club

آیفون های مقدسی که جنجال به پا کردند!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک فروشگاه زنجیره ای تلفن همراه در گرجستان اقدام به انجام شیوه ی تبلیغی عجیبی کرده است، مدیر این فروشگاه با ترتیب دادن یک مراسم مذهبی با حضور یک کشیش در یکی از فروشگاه های اصلی خود در تفلیس از وی خواست با خواندن دعا برای تمامی محصولات اپل به آنها برکت ببخشد، دلیل انجام این اقدام از بین بردن ترس مردم بود چون بسیاری از مردم گرجستان معتقدند آیفون گوشی شیطان است.

یکی از مسئولین این فروشگاه ها می گوید: مشتریان زیادی داریم که به دلیل این اعتقاد که آیفون گوشی شیطان است آنها نمی خرند برای از بین بردن این نگرانی تصمیم گرفتیم فروشگاه ها و گوشی های خود را از ارواح خبیث دور کنیم. وی می افزاید علت اصلی این ترس و اعتقاد لوگوی اپل است که مردم آن را نماد میوه ی ممنوعه ای می دانند که توسط آدم و حوا گاز زده شد.

مدیر فروشگاه با ثبت و انتشار تصاویری به مردم نشان داد که کشیش آب مقدس را در فروشگاه  او ریخته و تمامی محصولات اختراع اپل را تقدیس کرده است. اما به نظر می رسد این اقدام جواب داده است و مردم به تازگی برای خریدآیفون های مقدسی که جنجال به پا کردند به این فروشگاه مراجعه می کنند.

cf2b3a9

Anna Aslanishvilli یکی از اولین کسانی که این آیفون های مقدس را خریده است وی می گوید: من واقعا خوشحالم که مدیر این فروشگاه بالاخره تصمیم به تقدیس اموال خود گرفته است. در حقیقت واکنش ها به این کار آنقدر مثبت بوده است که فروشگاه تصمیم گرفته برای گوشی های جدید آینده ی خود هم این کشیش را دعوت کند.

اخبار مربوط به این رویداد جنجالی و بحث برانگیز با انتشار ویدئویی از این مراسم که هزاران بازدید داشت  به اوج خود رسید. کشیشی که این مراسم را انجام داده است می گوید او فقط این کار را برای تقدیس مغازه و صاحبش انجام داده است و قصدش بازاریابی برای محصولات اپل نبوده است و اگر از همان ابتدا هدف از انجام این کار را می دانست اصلا اجازه ی ضبط ویدئو را نمی داد.

Source: odditycentral

 

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu