following

کالبد شکافی زود هنگام گلکسی S7 در روسیه!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

کالبد شکافی گوشی های جدید از یک قسمت یا چند قسمت چندان غیر معمول نیست اما سرعت وقوع این اتفاق بعد از رونمایی گاهی واقعا بی سابقه است. سامسونگ گلکسی S7 و گلکسی S7 edge هم در روز یکشنبه  معرفی شده اند و حتی رونمایی هم نشده اند اما خبر می رسد شخصی در روسیه تمام قطعات این گوشی را جزء به جزء کالبد شکافی کرده است. اما قبل از اینکه یک گوشی جدید را ببینید باید جعبه ی آن را باز کنید و چه چیزی بهتر از اینکه جعبه ی یک گوشی ضد آب را زیر آب باز کنید کاری که T-Mobile انجام داد.

این اولین آنباکسینگی نیست که زیر آب اتفاق افتاده است و آخرین آن هم نیست اما انجام آن توسط نام بزرگی مثل T-Mobile کمی عجیب است. شیرین کاری سونی برای بازاریابی سری اکسپریا X هم که در نوع خود بی سابقه بود این شرکت در این مورد گفته این سری ضد آب هستند اما در برابر آب مقاوم نیستند. سامسونگ گلکسی S7 بالاترین رتبه ی IP را را با رقم IP68 به خود اختصاص داد. این یعنی گوشی سامسونگ علاوه بر اینکه در آب جان سالم به در می برد حتی تا مدت 30 دقیقه در عمق 1.524 متر هم  کار می دهد. به همین دلیل T-Mobile آنباکسینگ را به این سرعت و آن هم در استخر انجام داد.

اما با وجود اینکه ممکن است یک گوشی ضد آب باشد اصلا توصیه نمی شود به مدت طولانی آنها زیر آب نگه دارید چون لوازم جانبی و دیواره ی شارژر ضد آب نیستند.

اما بد نیست سری به داخل خود این پرچمدران جدید سامسونگ بزنیم کالبد شکافی زود هنگام گلکسی S7 در روسیه رازهای زیادی را برملا کرده  است، برای مثال صفحه پشتی با مقدار زیادی چسب متصل شده است که یکی از دلایل ضد آب بودن این گوشی هاست. این مهندس کالبد شکافی معتقد است این همه چسب در زیر تابش نور مستقیم خورشید چسبندگی خود را از دست خواهند داد و قابلیت ضد اب بودن گوشی از بین خواهد رفت.

galaxy-s7-teardown-2

در مورد حرارت داخلی چه می توان گفت؟ آیا حرارات داخلی خود گوشی باعث شل شدن این چسب ها نخواهد شد؟ شاید اما سامسونگ از یک سیستم خنک کننده ی لوله انتقال حرارت مسی که در لومیا 950 هم به کار رفته بود استفاده کرده است تا از وقوع چنین شرایطی تا حد ممکن پیشگیری کند.

galaxy-s7-teardown-3_

هنگامی که آب وارد گوشی شد یه جعبه اطمینان سفید به رنگ قرمز در می آید تا به مرکز خدمات و تعمیر علت اصلی مشکل را بگوید در این صورت حتی اگر صاحب گوشی دروغ هم بگوید همه چیز مشخص است.

galaxy-s7-teardown-4_

در این کالبد شکافی مشخص شد که CPU استفاده شده در این مدل خاص Exynos 8890 ااست که علت خجالتی بودن سامسونگ را در ذکر جزئیات نشان می دهد.

Source: slashgear

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu