Pavel Durov

شانه کردن موها و سلفی گرفتن به هنگام رانندگی!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک راننده ی زن در حالیکه مشغول شانه کردن موها و سلفی گرفتن به هنگام رانندگی بود متوقف شد. این زن 20 ساله در حالیکه با یک دست موهای خود را شانه می کرد و با یک دست دیگر با گوشی در حال سلفی گرفتن در جاده ای با ترافیک سنگین در Dorset حرکت می کرد.

افسران پلیس ترافیک Dorset که چند شکایت از مسافرانی که شاهد این صحنه بودند دریافت کرده بودند به گشت زنی در این منطقه پرداختند و  اقدام به دستگیری او کردند جالب اینجاست که این زن 20 جوان به هنگام دستگیری از دو افسر پلیس خواست یک سلفی با هم بگیرند اما دو پلیس در کمال ناباوری این درخواست را رد کردند.

پلیس تصمیم گرفت به جای جریمه یا ثبت تخلف او در گواهینامه اش یک دوره کلاس آشنایی با قوانین رانندگی برای او تشکیل دهد.

No Excuses Campaign in Bridport - Sgt Stuart Pitman with the Audi A7 stopped for doing 93mph in a temporary 50mph zone on the Bridport Bypass - 291014, Picture GRAHAM HUNT HG12493

گروهبان Sergeant Stuart در مورد این تخلف می گوید: او گوشی به دست فقط با سرعت 8 کیلومتر در ساعت حرکت می کرده است و در جواب ما می گوید برای این کار برنامه ریزی کرده بودم و قصد داشتم آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارم.

دو افسر پلیس که شاهد این ماجرا بودند و بعد هم با درخواست سلفی گرفتن مواجه شده بودند هنوز هم در شوک عجیبی به سر می بردند و تصمیم گرفته اند مسئولیت آموزش رانندگی به این راننده ی عجیب را بر عهده بگیرند.

دقیقا در همان روز پلیس Dorset راننده ای را دستگیر کرد که در حال نگاه کردن به گوشی خود با سرعت 48 کیلومتر در ساعت حرکت می کرد و در جواب پلیس گفت بهتر مجرمان اصلی را دستگیر کنید. روز قبل هم راننده ای متوقف شد که با سرعت 80 کیلومتر از پنجره بیرون آمده بود و قصد داشت از غروب خورشید عکس بگیرد.

گروهبان Sergeant Stuart گفت: گاهی رانندگان آنچنان با دقت گوشی های خود را چک می کنند که دیگران قادر نیستند آنها را ببینند و ما به دنبال اصلاح تاکتیک های خود برای مواجهه با این شرایط هستیم . حواس پرتی با گوشی معمولا با سرعت زیاد همراه می شوند و نتایج مرگباری به دنبال خواهند داشت.

Source: mirror

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu