following

بلاک کردن امکان لینک دهی به تلگرام از طریق اینستاگرام!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

معرفی برند دیجیتالی در شبکه های اجتماعی مختلف امری کاملا عادی است. همه ی ما این کار ار انجام می دهیم چون دوست داریم همه بتوانند آنچه را که پست کرده ایم را ببینند. اعلام حضور از طریق سرویس های دیگر راهی آسان برای گسترش فعالیت در رسانه های اجتماعی است. اما به نظر می رسد اینستاگرام چندان با انجام این کار موافق نیست و تمایل ندارد کاربران پروفایل خود را از طریق سرویس های دیگر ترویج دهند.

اینستاگرام به صورت ناگهانی پشتیبانی از لینک های تلگرام و اسنپ چت را قطع کرده است سخنگوی اینستاگرام در گفتگویی با TechCrunch حذف اضافه کردن add me’ links” را از پروفایل اینستاگرام را تایید کرد. او گفت: این شیوه ای نیست که بخواهیم کاربران در قالب آن از سرویس ما استفاده کنند اما امکان استفاده از لینک های دیگر همچنان وجود دارد.

اینستاگرام نام وب سایت خاصی را نیاورده است اما کاملا مشخص است که امکان لینک دهی به توییتر، لینکدین و فیسبوک وجود دارد. اما اگر بخواهبد اسنپ چت و تلگرام را به پروفایل خود اضافه کنید با این پیام روبرو می شوید.

telegram.11jpg

Durov بنیان گذار تلگرام این اقدام را واکنشی به افزایش تعداد کاربران تلگرام به 100 میلیون نفر می داند که دائما در حال تشویق کاربران به پیوستن به کانال های خود هستند. تلگرام دارای دامنه ی کاربری بسیار فعالی است و فیسبوک از این موضوع به شدت احساس خطر می کند. روزانه 35 میلیون عکس در تلگرام به اشتراک گذاشته می شود در حالیکه در طول 24 ساعت 70 میلیون پست در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود و تلگرام توانسته با یک سرویس واحد اگر چه نه چندان سریع اما آهسته و پیوسته نیاز به اینستاگرام و مسنجر فیسبوک را کم رنگ کند. شاید همین موضوع دلیل اصلی بلاک کردن امکان لینک دهی به تلگرام از طریق اینستاگرام باشد.

Source: engadget talkandroid

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu