Batlle Bay

گلکسی S7 بعد از تماس با آب شارژ نخواهد شد!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

با وجود تمام ویژگی های جدیدی که در گلکسی S7 پرچمدار جدید سامسونگ رونمایی شدند یکی از آنها شما را مطمئن خواهد کرد که در شرایط خطرناک قرار نخواهید گرفت. یکی از اولین کسانی که این گوشی را خریداری کرده است بعد از اینکه بوسیله ی آن چند عکس در زیر آب گرفت تا چهار ساعت قادر به شارژ گوشی خود نبود.

گلکسی S7 بعد از تماس با آب شارژ نخواهد شد تا زمانی که اثری از طوبت در پورت شارژ وجود داشته باشد پیغام خطایی بر روی صفحه ظاهر می شود و عملیات شارژ گوشی انجام نمی گیرد. این کاربر تا زمانی که گلکسی S7 کاملا خشک نشده بود قادر به استفاده از آن نبود.

گلکسی S7 ضد آب است یعنی در بیشتر مواقع به هنگام برخورد با آب جان سالم به در می برد به هر حال پورت میکرو USB پوشیده نشده و امکان نفوذ آب وجود خواهد داشت. سنسور رطوبت یکی از ویژگی های جالب این گوشی است و از ترکیب شدن آب و برق جلوگیری می کند.

آیا در آیفون 7 هم از سنسور مشابه در پورت لایتنیگ آن استفاده خواهد شد؟ شایعات زیادی در مورد ضد آب بودن آیفون 7 و پتنت های اپل برای جلوگیری از ورود آب به گوشی شنیده می شود به نظر می رسد اپل قصد دارد به شیوه ای متفاوت تمامی نقاط ورود آب به گوشی از جمله اسپیکرها، میکروفون و جک هدفون را مهر و موم کند.

iphone_7__ این موانع ورود آب از داخل گوشی کار گذاشته می شوند و قابل مشاهده نخواهند بود. در پتنتی دیگر به محض ورود آب و تشخیص قطرات آب از طریق سنسورهای خاص با استفاده از جریان الکتریکی یا ویبره ی صدا قطرات آب از گوشی خارج می شوند. هنوز مشخص نیست که اپل کدام یک از این تکنولوژی ها را در آیفون 7 به کار ببرد آنچه مشخص است تلاش این شرکت برای بستن راه ورود آب به گوشی جدید خود و کاهش آسیب های ناشی از آن است.

Source: bgr

 

 

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu