Pavel Durov

راه حل جدید تکنولوژی برای جلوگیری از مزاحمت های خیابانی

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

وقتی پای مزاحمت های خیابانی به میان می آید دیگر جا و مکان نمی شناسد چه خیابان باشد چه دانشگاه جایی که به نظر می رسد همه نسبت به اینگونه مسائل آگاهی و درک کامل را داشته باشند. همیشه بعد از اینکه این اعمال شنیع گزارش می شوند نبود مدارک کافی در مورد صحنه ی جرم به مانع بزرگی برای شناسایی مجرمان تبدیل می شود و آسیب دیدگان در چرخه ای از انکار، شک و سرزنش اسیر می شوند. اما تکنولوژی به آهستگی وارد میدان شده است و چند راه حل برای این مشکلات ارائه داده است.

راه حل جدید تکنولوژی برای جلوگیری از مزاحمت های خیابانی پوشیدنی به نام  Wearsafe Tag است، نوع جدیدی از پوشیدنی که تمرکز اصلی آن دانشجویان دختر و محافظت از آنها در برابر مزاحمت های محیط دانشگاه است.

Wearsafe TagP

این پوشیدنی کوچک که قابل اتصال به هر قسمت لباس یا جواهرات است به کاربر اجازه می دهد در مواقعی که در شرایط خطرناکی قرار دارد با فشار یک دکمه اعضای خانواده و دوستان خود را مطلع کند این روش نسبت به استفاده از گوشی سریع تر خواهد بود.

Wearsafe Tag که به بلوتوث متصل است از طریق اپلیکیشن Wearsafe همراه آن که در برگیرنده ی لیست تماس های از پیش تعیین شده است با ارسال متن و ایمیل یک چت گروهی را آغاز می کند و افراد مرتبط می توانند با استفاده از اطلاعات GPS به سرعت از موقعیت صاحب Wearsafe Tag  مطلع شوند. اما مهمتر از همه اینکه با فشار دادن این پوشیدنی افراد خانواده و دوستان شما می توانند صدای شما را بشنوند و 60 ثانیه بعد از اینکه شما دستگاه را فعال کردید در جریان همه ی اتفاقات قرار خواهند گرفت. wearsafe-tab-

Rich Staropoli یکی از مسئولان امنیتی دانشگاه های آمریکا در مورد این پوشیدنی گفت: Wearsafe Tag بازی را برای آنهایی که چنین افکار پلیدی در ذهن دارند تغییر خواهد داد. من به عنوان پدری که دخترم به تازگی وارد دانشگاه شده است دائما نگران خطراتی  هستم که ممکن است او را تهدید کنند، مطمئنا اگر هر دانشجو یکی از این پوشیدنی ها را داشته باشد اثر بازدارندگی زیادی در اینگونه جرم ها خواهد داشت.

Source: digitaltrends

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu