crash club

تنهاترین وب مستر جهان امید تازه ی گوگل

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

گوگل به مردی که بنیان گذار یکی از مهمترین سایت های اشتراک گذاری است امید بسته است و فکر می کند این مرد می تواند یک شبکه ی اجتماعی قدرتمند برای گوگل به ارمغان بیاورد. Chris Poole تقریبا 15 ساله بود که وب سایت 4Chan را در اتاقش راه اندازی کرد. این وب سایت در طول یک دهه 20 میلیون کاربر به دست آورد.

این وب سایت با به اشتراک گذاری تصاوی و ویدئوهای جنجالی با استقبال زیاید مواجه شد و بارها از طرف مسئولین مورد انتقاد قرار گرفت. Poole یک تنه وب سایت 4Chan را برای مدت ده سال اداره کرد و خود را تنهاترین وب مستر در جهان نامید و اعلام کرد قرار است نقش جدیدی را در گوگل به عهده بگیرد.

pol

او اعلام کرد قرار است تجربیات این سالیان خود در ساخت جوامع آنلاین را به یک غول اینترنتی تبدیل کند. گوگل معتقد است پل می تواند از تجربیات  4Chan برای تشکیل جوامع آنلاین متفاوتی در بستر گوگل استفاده کند همچنین با اضافه کردن ویژگی های جدید به اشتراک گذاری تصاویر به Google Photos تحولی جدید در این زمینه ایجاد کند.

رولینگ استون پل را مارک زاکربرگ زیر زمینی آنلاین نامیده است اما این شهرت بیشتر به دلیل گسترش زیر زمینی آزار و اذیت های آنلاین و انتشار عکس خصوصی بیش از 100 زن مشهور به دست آمده است. پل در سال 2015 خود را از مدیریت 4Chan بازنشسته کرد و در سپتامبر 2015 آن را به یک شرکت کارآفرینی ژاپنی فروخت.  اگر چه این مهره وحشی اضافه شده به گوگل کمی غیر معمول است اما باید دید آیا رویکرد نامحدود تنهاترین وب مستر جهان امید تازه ی گوگل برای دستیابی  به شبکه های اجتماعی نوین و بازگشت این غول وب به میدان مبارزه ای جدید را تحقق خواهد بخشید.

Source: theguardian digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu