crash club

Enflux’s Smart Clothing یک مربی بدنسازی متفاوت

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

پوشیدنی ها فقط محدود به گجت هایی که دور مچ خود می بندید نمی شوند، این تکنولوژی گوش ها، کفش و حتی لباس ها را نیز در برگرفته اند. یکی از این پوشیدنی ها به نام Enflux’s Smart Clothing با نشان دادن آواتار سه بعدی از بدن شما دقیقا نقاطی از بدن که نیاز به کار بیشتر دارند را بر روی گوشی نشان می دهد.

Enflux’s Smart Clothing یک مربی بدنسازی متفاوت است که همچون سایر پوشیدنی های تناسب اندام  به کاملا چسبان  و از ترکیب اسپندکس و پلی استر انعطاف پذیر ساخته شده است و در داخل آن ده سنسور تعبیه شده که حرکات سه بعدی بدن شما را ردیابی می کنند سپس از طریق بلوتوث این اطلاعات را به گوشی می فرستند. این سنسورهای حرکتی با دنبال کردن حرکات شما به هنگام تمرینات بدنسازی و ثبت آنها اطلاعات جالبی در اختیار شما قرار می دهند که بعدا می توانید برای ارتقا تمرینات خود از آنها استفاده کنید. همچنین با فعال کردن دستیار صوتی می توانید همزمان با انجام تمرینات از راهنمایی های آن بهره ببرید و بازخوردهای لازم را دریافت کنید.

417483fb99547b5d623c58afca51c224_original.gif Enflux Smart Clothing

این سنسورها ضربان قلب را نیز اندازه گیری می کنند. دکمه هایی بر روی قفسه ی سینه و کمری شلوار وجود دارند که با فشار دادن آنها سنسورها فعال می شوند و به اپلیکیشن متصل می شوند. با این کار می توانید می توانید حالت تمرین آزاد یا حالت تمرین با برنامه را انتخاب کنید.

بعد از اجرای این حالت ها اپلیکیشن اندروید و آیفون بر روی وزنه برداری، پلیومتریک و دویدن تمرکز می کنند که فعالیت های معمول ورزشکاران هستند. به گفته ی Doug Hoang طراح این پوشیدنی امکان اضافه کردن فعالیت ها و ورزش های بیشتری نیز وجود خواهد داشت. از دیگر کارکردهای این پوشیدنی گام شماری است.

به هنگام انجام تمرینات یک انیمیشن شبح مانند نمایش داده می شود که با مقایسه ی حرکات خود با این انیمیشن می توانید خطاها را تشخیص دهید. امکان شارژ این پوشیدنی از طریق USB وجود خواهد داشت. باطری آن تا دو هفته دوام می آورد، این محصول ضد بو است اما امکان شستشوی آن نیز وجود دارد.

فروش پوشیدنی Enflux Smart Clothing  با قیمت 250 دلار و از ماه مارس آغاز خواهد شد.

Source: digitaltrends

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu