Pavel Durov

دستگاه Nest خانه را برای ورود شما آماده می کند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

دستگاه Nest دستگاهی که به کمک آن موقعیت شما در خانه و یا اینکه کی به خانه بر می گردید مشخص می شود. در آپدیت جدید، این دستگاه می تواند با کمک متصل شدن به اسمارتفون شما زمان دقیق خروج شما از خانه و زمان بازگشت شما را بیان کند.

اما این اطلاعات به چه دردی می خورند؟

زمانی که از خانه خارج می شوید، ترموستات به صورت خودکار روی حالت “بیرون” قرار می گیرد؛ و زمانی که تشخیص دهد شما در حال برگشت به خانه هستید، به حالت اول باز می گردد و شروع به روشن و گرم کردن خانه می کند.

این دستگاه به عنوان دستیار خانه شماست قابل استفاده است. می توانید هر زمان که فکر می کنید به آن نیاز ندارید آن را خاموش کنید. البته واضح است که استفاده از آن هم در مصرف انرژی و هم زمان صرفه جویی می کند.

اکنون دستیار خانگی شما می تواند برای تک تک افراد خانواده پروفایل های جدا را ایجاد کند. تا قبل از این آپدیت، تمام افرادی که در یک خانه زندگی میکردند از یک پروفایل مشترک استفاده می کردند؛ بنابر این نمی توانستند تغییراتی که مخصوص خودشان است را اعمال کنند. هم اکنون این امکان برای اعضای مختلف خانه فراهم شده است تا بتوانند بسته به سلیقه و نیاز خود در هنگام ورود به خانه، تنظیمات مشخصی را اعمال کنند.

البته واضح است که این دستگاه می تواند هم زمان نیز چند موقعیت را تشخیص دهد، قطعا احمقانه خواهد بود اگر زمانی که فقط یکی از افراد خانواده از خانه خارج می شوند دستگاه روی حالت بیرون قرار بگیرد در حالی که بقیه ی افراد خانواده همگی در خانه هستند! Nest به مرور زمان می تواند الگوریتم تقریبی ساعات ورود و خروج شما را حفظ کند و از طریق سریع تر گرما و سرمای خانه را برای شما مهیا کند.

نگران از بین رفتن حریم شخصی خود نباشد، Nest تمامی اطلاعات ورود و خروج شما را به صورت کد گذاری شده نزد خود نگه می دارد و به هیچ عنوان کسی از آن مطلع نخواهد شد.
به یاد داشته باشید که در حال حاضر دستگاه های دیگری هم نظیر Nest وجود دارند، اما هیچکدام قادر نیستند تا چندین پروفایل را به صورت هم زمان پشتیبانی کنند و فقط قادر به اتصال به یک اسمارتفون هستند که قطعا فقط برای یک نفر قابل استفاده خواهد بود.

البته سطح دسترسی شما فقط به ترموستات دستگاه Nest محدود نمی شود، بلکه میتوانید با تهیه ی دیگر لوازم منزل Nest که قابلیت کنترل شدن با دستیار خانگی را دارند، دسترسی و کارایی این دستگاه را گسترده تر کرده و کنترل بیشتری بر روی لوازم خانه ی خود داشته باشید.

source: digitaltrends

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu