following

تکنولوژی جدید پسورد ها؛ ورود آسان تر، هک کردن سخت تر

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

امروزه استفاده از پسورد ها بسیار آسان تر شده است. دیگر نیازی نیز از حروف کوچک و بزرک، اعداد و یا علائم مختلف استفاده کنیم. این پسورد های جدید هم ورود به اسمارتفون را آسان تر و هم امکان ورود دیگران را تقریبا غیر ممکن کرده اند.

پروفسور جان لیندکویست ازدانشگاه مهندسی برق و کامپیوتر می گوید: مهم ترین خوبی پسورد های جدید این است که ورود افراد دیگر به گوشی شما را تقریبا غیر ممکن می کند. به عبارتی این پسورد ها قابل هک کردن نیستند که این ویژگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون امروزه اسمارتفون ها در همه جا همراه ما هستند.

وارد شدن به گوشی افراد می تواند اطلاعات بسیار محرمانه ای را در مورد آن فرد در اختیار ما قرار دهد و این موضوع فرد را در برابر اتفاقات دیگر بسیار آسیب پذیر می کند و عواقب بسیار بدی را به همراه دارد. اکثر ما اطلاعات محرمانه ی زیادی را در اسمارتفون های خود نگه داری می کنیم که باعث میشوند تا امنیتمان به خطر بیفتد.

حتی اگر اطلاعات فیسبوک، ایمیل شخصی و یا نرم افزار های بانکداری الکترونیکی در اختیار دیگران قرار بگیرد می تواند بسیار آسیب زننده باشد.

محققان در نیوجرسی مطالعاتی را در مورد افرادی که از پسورد های متنی (کلمات، اعداد، نشانه ها و یا ترکیب این سه مورد) و یا پسورد هایی که با اثر انگشت و یا شناسایی چهره و قرنیه ی چشم بودند را آغاز کردند.

آنها متوجه شدند افرادی که از انواع نوشته ها برای پسورد خود استفاده می کنند در مقابل افراد دیگر 40% وقت بیشتری را صرف باز کردن قفل اسمارتفون هایشان می کنند.

تکنولوژی جدید پسورد ها؛ ورود آسان تر، هک کردن سخت تر را به همراه خواهد داشت. خوشبختانه اخیرا از این تکنولوژی جدید پسورد ها علاوه بر اسمارتفون ها در باز کردن انواع دیگر قفل مانند قفل در ها نیز استفاده می شود.

source: metro

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu