following

نسخه ی 3.7 تلگرام از 5000 عضو پشتیبانی می کند

دسته : آپدیت ها

هات اپ نیوز:

تلگرام در حال حاضر یکی از برترین پیام رسان های موجود برای چت های گروهی است که با آپدیت های منظم خود هر روز بهتر می شود. چند وقت پیش بود که که تلگرام به مدیر گروه ها این امکان را  داد که تعداد اعضای خود را از 200 کاربر به 1000 کاربر برسانند و مطمئنا هیچکس نیازی به گروهی بزرگتر از این تعداد نخواهد داشت اما نسخه ی 3.7 تلگرام از 5000 عضو پشتیبانی می کند که اگرچه خوب به نظر می رسد اما دلیل منطقی آن مشخص نیست.

تلگرام 3.7 ویژگی های خوب دیگری نیز برای ابر گروه ها به ارمغان آورده است مثل سنجاق کردن پیام ها در بالای صفحه تا بوسیله آن پیام های مهم درگ اختیار اعضا قرار گیرند و ویژگی  public links که از طریق آن هر کسی که بخواهد می تواند به گروه بپیوندد و گروه ها دارای لینک های کوتاه مثل  telegram.me/publictestgroup می شوند با این کار هر کسی می تواند عضو گروه ها شود و تاریخچه ی پیام ها را مشاهده کند.

ابزارهای مفید دیگری نیز برای مدیر گروه ها ارائه شده است تا بتوانند کاربران را بلاک کند یا پیام های آنها را پاک کنند. قبلا فقط گروه های بیش تر از 200 نفر می توانستند به ابر گروه تبدیل شوند اما از این بعد همه ی گروه های می توانند به ابر گروه تبدیل شوند. به دلیل نگرانی هایی که به خاطر اسپم ها وجود دارد، تصمیم گرفته شده امکان عمومی کردن لینک گروه ها به تدریج و در بعضی از کشورهای اروپایی و آمریکا گسترش پیدا کند و فعلا برای کشورهای آسیایی در دسترس نیست. ممکن است مدیر گروه ها به دلیل مسائل خاص از ویژگی لینک های عمومی استقبال نکنند اما شاید برای بعضی دیگر گزینه ی خوبی باشد.

Source: androidpolice

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu