Batlle Bay

Echo گجتی که عضو جدید خانواده ها خواهد شد

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

هال 9000 و جارویس در مرد آهنی نمونه های خوبی از کامپیوترهای سخنگو هستند البته اگر قصد نداشته باشند کسی را بکشند. Siri اپل، Google’s OK گوگل، و کورتانای مایکروسافت در نوع خود خوب عمل می کنند اما هنوز هم محدود هستند. به هر حال یک کمپانی در حال شروع رقابتی است که به نظر می رسد همه را متوجه خود کرده است. این کمپانی آمازون است و گجت Echo که با استفاده از دستیار دیجیتال خود به نام الکسا در رده ی برترین ها قرار دارد اما چرا این گجت تا این حد مورد توجه قرار گرفته است؟

Amazon-

شاید استفاده از صفحه ی لمسی گوشی ها برای کنترل محیط اطراف بسیار شیوه ی راحتی به نظر برسد اما صدور فرمان های صوتی از آن هم راحت تر خواهد بود اکو گجتی که عضو جدید خانواده ها خواهد شد دارای میکروفون ها و اسپیکرهای مخصوصی است حتی  وقتی در اتاق صدای موسیقی پخش می شود به راحتی می توانید فرمان های صوتی اکو را دریافت کنید.

خود این گجت قادر به پخش موسیقی است تمام فضای خانه پر از صدای موسیقی می شود، برنامه های روزانه را به شما یادآوری می کنند، شما را در جریان آخرین اخبار قرار می دهد، لیست خرید شما را تهیه می کند، در مورد آب و هوا اطلاعات لازم را می دهد و قیمت سهام را نیز اعلام می کند، فقط کافی است ساعت را از او بپرسید سریع پاسخ شما را خواهد داد درست مثل اینکه یک دستیار شخصی در خانه ی خود دارید.

amazon_echo_2 اکو به سرعت دستورات صوتی شما را درک می کند و دقیق ترین جواب ممکن را به آنها می دهد. در هر قسمتی از خانه که باشید صدای شما را خواهد شنید حتی اگر زیر دوش حمام باشید. صداهای پس زمینه هیچ تاثیری روی کارکرد این دستیار هوشمند نخواهند گذاشت در حالیکه سایر دستیارهای دیجیتال بسیار وابسته به فاصله، سکوت و ادای آهسته ی کلمات هستند.

اکو دستیار دیجیتال آمازون با قیمت 200 دلار  هر هفته ویژگی ها و مهارت های جدید پیدا می کند و کاربران از طریق یک ایمیل در جریان آخرین تغییرات قرار می گیرند.

ویدئوی تست دستورات با این دستیار دوست داشتنی را می توانید در زیر ببینید:

Source: komando  techinsider

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu