دسترسی به حساب های بانکی از طریق بیومتریک صدا

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

شرکت مخابراتی TalkTalk با معرفی یک تکنولوژی بیومتریک به کاربران این امکان را می دهد با استفاده از تلفن و فقط از طریق صدای خود به حساب هایشان دسترسی پیدا کنند این شرکت در سال 2015 مورد یه حمله ی اینترنتی بسیار شدیدی قرار گرفت که طی آن اطلاعات شخصی هزاران کاربر به سرقت رفت از آن زمان تامین امنیت داده های کاربران یک از اولویت های نخست این شرکت شد.

سیستم صدا محوری که TalkSafe نامیده شده است به میلیون ها مشتری این امکان را می دهد فقط با یک تماس وارد حساب خود شوند و صدا به پسورد تبدیل می شود. به گفته ی TalkTalk برای دست یابی به این تکنولوژی بیومتریک ویژگی های بیش از 100 میلیون صدا تجزیه و تحلیل شد که برای این کار بیشتر بر روی سرعت و تلفظ و تاکید در عبارات گفته شده توجه شد. به محض اینکه عبارت ورودی گفته و پذیرفته شود نیاز به ارائه ی هیچ اطلاعات شخصی دیگری نخواهد بود.

شرکت مخابراتی TalkTalk با ارائه ی بیومتریک صدا به عنوان یک استاندارد در این زمینه پیشرو است و این تکنولوژی خود بخشی از یک استراتژی برای امن تر کردن داده ها از طریق کاهش میزان اطلاعاتی است که کاربران باید افشا کنند. بعضی از بانک های مهم از جمله HSBC نیز تکنولوژی دسترسی به حساب های بانکی از طریق بیومتریک صدا را به عنوان یکی  از امن ترین گزینه های خود مورد استفاد قرار می دهند. کاربرد بیومتریک در اسمارتفون های امروزی بسیار معمول است از اسکنرهای اثر انگشت به عنوان ابزاری برای ورود به گوشی و انجام مبادلات مالی نیز استفاده می شود.

Source: mirror

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu