following

Altro قفل هوشمندی با قابلیت های متفاوت

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یکی از بزرکترین مشکلات قفل های هوشمند قابلیت های آنهاست نه امنیت آنها، ‘Altro’ قفل هوشمندی با قابلیت های متفاوت است که برای تغییر این وضعیت طراحی شده است. این قفل علاوه بر دارا بودن ویژگی های اتصالی مثل بلوتوث و وای فای به صورتی طراحی شده که از بیرون در دیده نمی شود و نمای فیزیکی ندارد و به هیچ وجه امکان باز کردن قفل توسط هیچگونه رمزی که توسط افراد دیگر وارد شود وجود نخواهد داشت. ‘Altro حضور شما را حس می کند و بدون نیاز به کلید و حتی بیرون آوردن گوشی از جیب در را باز یا قفل می کند.

lock unlock gif_zv

با استفاده از اپلیکیشن مخصوص این قفل هوشمند می توانید کلیدهای مجازی بسازید و از هر نقطه ای از دنیا به آنها دسترسی داشته باشید. با اضافه کردن چند کاربر به لیست موجود در اپلیکیشن می توانید امکان استفاده آنها را از قفل برای چند دقیقه و یا چند هفته فراهم کنید، به محض اینکه دسترسی را قطع کنید امکان هیچگونه کپی از روی کلیدها وجود نخواهد داشت.

این قفل دارای دو باطری اصلی و جایگزین است. اپلیکیشن  Altro  امکان کنترل کامل در را به شما می دهد به لطف وای فای داخلی می توانید از راه دور در را باز یا قفل کنید و در صورت نیاز نوتیفیکیشن های مربوط به افراردی که در خانه حضور دارند را بر روی گوشی خود دریافت کنید. بلوتوث داخلی حضور شم را در داخل یا بیرون از خانه تشخیص می دهد و از باز شدن اشتباهی در جلوگیری می کند. تمامی اطلاعات مربوط به باز شدن قفل شدن و ورود و خروج افراد را بر روی اپلیکیشن Altro که برای تمامی پلتفرهای اندروید و iOS در دسترس است را دریافت می کنید.

Source: indiegogo

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu