crash club

فیسبوک می خواهد همه جا باشد به غیر از بلک بری

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

بلک بری بعد از اینکه فیسبوک پشتیبانی خود را از رسانه های اجتماعی برای این پلتفرم قطع کرد به مرگ تدریجی خود نزدیک می شود. این تصمیم فیسبوک با واتس اپ شروع شد که از ماه قبل قرار شد تا آخر سال 2016 پشتیبانی خود را از اپلیکیشن بلک بری قطع خواهد کرد. بلک بری سال های انحطاط خود را پشت سر می گذارد در حالیکه اندروید و اپل به ترتیب 58 درصد و 39 درصد سهم فروش اسمارتفون ها در آمریکا به خود اختصاص داده اند بلک بری فقط 0.1 درصد از سهم فروش را به خود اختصاص داده است.

با این وجود بلک بری هنوز هم طرفداران با وفای خود را حفظ کرده است. اما حالا که محبوب ترین رسانه ی اجتماعی جهان و اپلیکیشن پیام رسانش این پلتفرم را تنها گذاشته اند( فیسبوک، واتس اپ و مسنجر فیسبوک) دلیل کمی برای این وفاداری باقی خواهد ماند.

مسئول ارشد بازاریابی بلک بری در این مورد نوشت: دنیای اپلیکیشن ها در حال تکامل است و همیشه در کنترل ما نیست.

Facebook-

ما به شدت از این تصمیم ناراحت هستیم چون می دانیم خیلی از کاربران عاشق این اپلیکیشن ها هستند و در تلاشیم این وضعیت را تغییر دهیم اما این تصمیم قطعی است. کاربران BB10 رسانه های اجتماعی مرتبط با فیسبوک را از دست خواهند به نظر می رسد فیسبوک می خواهد همه جا باشد به غیر از بلک بری و کاربران با قرار گرفتن در این شرایط چاره ای جز ترک این پلتفرم نخواهند داشت.

مدتی است پشتیبانی توسعه دهندگان نیز از بلک بری قطع شده است توسعه دهندگان حاضر به وقت گذاشتن برای پلتفرمی نیستند که خود بلک بری هم برایش وقت نمی گذارد. کاربران به اپلیکیشن های شخص ثالث امید بسته اند که با قطع پشتیبانی فیسبوک از API هایی که توسعه دهندگان برای ساخت این اپلیکیشن ها به آنها نیاز دارند این امکان را نیز منتفی کرده است.

اپلیکیشن های فیسبوک و واتس اپ پنج اپلیکیشن از ده اپلیکییشن رایگان بلک بری را تشکیل می دهند اما در چشم انداز تیره و تاری که برای بلک بری پیش آمده است این اپلیکیشن ها فقط لینک هایی به وب سایت موبایل فیسبوک خواهند بود.

Source: cnet

 

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu