The best strategy games in 2016

افزونه ی گوگل کروم برای کاهش استفاده از کلمات نامناسب

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

در اقدامی برای اینکه مردم قبل از به زبان آوردن بعضی کلمات کمی فکر کنند یک ابزار آموزشی در استرالیا مورد استفاده قرار گرفت. این ابزار که Reword نامیده شده است در حقیقت یک افزونه ی گوگل کروم است که اگر شما بخواهید در شبکه های اجتماعی پیام های نه چندان مودبانه برای کسی بفرستید بر روی هر کلمه ی نامناسبی که بنویسید یک خط قرمز خواهد کشید.

این ابزار توسط سازمان سلامت ذهنی و یک آژانس تبلیغاتی استرالیایی طراحی شده است که به صورت یک خود نظارت گر عمل می کند و قرار است بر روی کامپیوترهای دانشگاه ها و سازمان ها نصب شود. این افزونه ی گوگل کروم روی کلمات نامهربانانه خط قرمز می کشد و این امکان را نیز فراهم کرده است که مردم کلمات و عباراتی که برای استفاده در شبکه های اجتماعی نامناسب هستند را به آن اضافه کنند کلماتی که به ذهن طراحان خطور هم نکرده است.

متاسفانه قلدری های آنلاین در حال شیوع است و افراد به راحتی با کلمات همدیگر را مورد حمله قرار می دهند با این ابزار رفتارهای قلدری مآبانه کاهش خواهد یافت و افراد بیشتر نسبت به زشتی عمل خود آگاه می شوند کودکان و نوجوانان در شبکه های اجتماعی حضور دارند و این افزونه ی گوگل کروم برای کاهش استفاده از کلمات نامناسب تا حدی از آنها محافظت خواهد کرد.  Reword اگر چه بازدارنده نیست اما آگاهی بخش است و در انتخاب کلمات به کسانی که قصد استفاده از آنها را دارند هشدار می دهد.

Source: mashable

 

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu