halo یک چراغ همراه پوشیدنی

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آینده ای را تصور کنید که در آن دیگر چراغ ها بر روی سقف ها و دیوار ها نصب نیستند، بلکه در هر لحظه ما را دنبال می کنند و روشنایی را در هر لحظه برایمان به ارمغان می آورند.

halo یک چراغ همراه پوشیدنی است که می خواهد به این رویا حقیقت ببخشد. هدف این دستگاه جالب با معمای جدیدش در نورپردازی، روشن کردن و نمایش کاربر خود است. کاربر می تواند به راحتی با استفاده از یک کلیک رنگ هاله ی نور خود را تغییر دهد، این کار درست مثل اضافه کردن یه فیلتر به عکس هایمان عمل می کند. همچنین می تواند روشنایی را کم و زیاد و حتی یک پس زمینه ی خاکستری را به رنگی تبدیل کند. در واقع این دستگاه به عنوان یک پنجره ی هوشمند بین کاربر و محیط اطراف خود کاربرد دارد.

دور تا دور حلقه ی اصلی این دستگاه پوشیده شده از چراغ LED است و بر روی شانه ها نصب می شود. یک اپلیکیشن موبایل نیز Halo را از طریق بلوتوث کنترل می کند. بدنه ی این چراغ ار آلومینیوم سبک ساخته شده و می تواند متناسب با بدن کاربر شکل خود را تغییر دهد بنابراین پوشیدن آن بسیار راحت است و با کمک زوایای مختلفی که قابل تنظیم شدن هستند می توان از آن در هر مکانی و زمانی حتی در زمان استراحت نیز استفاده کرد.

طیف بسیار وسیعی از رنگ ها برای این دستگاه تعریف شده است که در عکاسی به کاربر کمک می کند تا برای مثال چهره ی خود را غمگین، شاد، هیجان زده و.. نشان دهد. کاربر با استفاده از اپلیکیشن موبایل می تواند این فیلتر های از پیش تعیین شده را استفاده کند و یا فیلتر های جدیدی با ترکیب رنگ های جدید برای خود بسازد.

source: resenv.media.mit.edu/halo

از دست ندهید!

کسب و کار موفق

4 کلید اصلی کسب و کار موفق از زبان سازنده دستیار صوتی سیری

بدون شک شما هم با ما هم‌عقیده هستید که دستیار صوتی سیری که توسط آدام چیر، یکی از توسعه‌دهندگان این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن TheCut

با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد!

به نظر می‌رسد با اپلیکیشن TheCut معطلی در آرایشگاه‌ها دیگر معنایی ندارد! جالب است نه؟ ایده‌ای جذاب که اگر نسخه

ادامه مطلب...
پوشیدنی Ontenna

پوشیدنی Ontenna به افراد ناشنوا در حس کردن صدا کمک می‌کند!

پوشیدنی Ontenna یکی از پوشیدنی‌های مورد نیاز برای تغییر زندگی افراد ناشنوا است که از شنیدن صداهای مختلف محروم

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu