following

halo یک چراغ همراه پوشیدنی

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آینده ای را تصور کنید که در آن دیگر چراغ ها بر روی سقف ها و دیوار ها نصب نیستند، بلکه در هر لحظه ما را دنبال می کنند و روشنایی را در هر لحظه برایمان به ارمغان می آورند.

halo یک چراغ همراه پوشیدنی است که می خواهد به این رویا حقیقت ببخشد. هدف این دستگاه جالب با معمای جدیدش در نورپردازی، روشن کردن و نمایش کاربر خود است. کاربر می تواند به راحتی با استفاده از یک کلیک رنگ هاله ی نور خود را تغییر دهد، این کار درست مثل اضافه کردن یه فیلتر به عکس هایمان عمل می کند. همچنین می تواند روشنایی را کم و زیاد و حتی یک پس زمینه ی خاکستری را به رنگی تبدیل کند. در واقع این دستگاه به عنوان یک پنجره ی هوشمند بین کاربر و محیط اطراف خود کاربرد دارد.

دور تا دور حلقه ی اصلی این دستگاه پوشیده شده از چراغ LED است و بر روی شانه ها نصب می شود. یک اپلیکیشن موبایل نیز Halo را از طریق بلوتوث کنترل می کند. بدنه ی این چراغ ار آلومینیوم سبک ساخته شده و می تواند متناسب با بدن کاربر شکل خود را تغییر دهد بنابراین پوشیدن آن بسیار راحت است و با کمک زوایای مختلفی که قابل تنظیم شدن هستند می توان از آن در هر مکانی و زمانی حتی در زمان استراحت نیز استفاده کرد.

طیف بسیار وسیعی از رنگ ها برای این دستگاه تعریف شده است که در عکاسی به کاربر کمک می کند تا برای مثال چهره ی خود را غمگین، شاد، هیجان زده و.. نشان دهد. کاربر با استفاده از اپلیکیشن موبایل می تواند این فیلتر های از پیش تعیین شده را استفاده کند و یا فیلتر های جدیدی با ترکیب رنگ های جدید برای خود بسازد.

source: resenv.media.mit.edu/halo

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu