halo یک چراغ همراه پوشیدنی

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آینده ای را تصور کنید که در آن دیگر چراغ ها بر روی سقف ها و دیوار ها نصب نیستند، بلکه در هر لحظه ما را دنبال می کنند و روشنایی را در هر لحظه برایمان به ارمغان می آورند.

halo یک چراغ همراه پوشیدنی است که می خواهد به این رویا حقیقت ببخشد. هدف این دستگاه جالب با معمای جدیدش در نورپردازی، روشن کردن و نمایش کاربر خود است. کاربر می تواند به راحتی با استفاده از یک کلیک رنگ هاله ی نور خود را تغییر دهد، این کار درست مثل اضافه کردن یه فیلتر به عکس هایمان عمل می کند. همچنین می تواند روشنایی را کم و زیاد و حتی یک پس زمینه ی خاکستری را به رنگی تبدیل کند. در واقع این دستگاه به عنوان یک پنجره ی هوشمند بین کاربر و محیط اطراف خود کاربرد دارد.

دور تا دور حلقه ی اصلی این دستگاه پوشیده شده از چراغ LED است و بر روی شانه ها نصب می شود. یک اپلیکیشن موبایل نیز Halo را از طریق بلوتوث کنترل می کند. بدنه ی این چراغ ار آلومینیوم سبک ساخته شده و می تواند متناسب با بدن کاربر شکل خود را تغییر دهد بنابراین پوشیدن آن بسیار راحت است و با کمک زوایای مختلفی که قابل تنظیم شدن هستند می توان از آن در هر مکانی و زمانی حتی در زمان استراحت نیز استفاده کرد.

طیف بسیار وسیعی از رنگ ها برای این دستگاه تعریف شده است که در عکاسی به کاربر کمک می کند تا برای مثال چهره ی خود را غمگین، شاد، هیجان زده و.. نشان دهد. کاربر با استفاده از اپلیکیشن موبایل می تواند این فیلتر های از پیش تعیین شده را استفاده کند و یا فیلتر های جدیدی با ترکیب رنگ های جدید برای خود بسازد.

source: resenv.media.mit.edu/halo

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu