halo یک چراغ همراه پوشیدنی

دسته : پوشیدنی‌ ها

هات اپ نیوز:

آینده ای را تصور کنید که در آن دیگر چراغ ها بر روی سقف ها و دیوار ها نصب نیستند، بلکه در هر لحظه ما را دنبال می کنند و روشنایی را در هر لحظه برایمان به ارمغان می آورند.

halo یک چراغ همراه پوشیدنی است که می خواهد به این رویا حقیقت ببخشد. هدف این دستگاه جالب با معمای جدیدش در نورپردازی، روشن کردن و نمایش کاربر خود است. کاربر می تواند به راحتی با استفاده از یک کلیک رنگ هاله ی نور خود را تغییر دهد، این کار درست مثل اضافه کردن یه فیلتر به عکس هایمان عمل می کند. همچنین می تواند روشنایی را کم و زیاد و حتی یک پس زمینه ی خاکستری را به رنگی تبدیل کند. در واقع این دستگاه به عنوان یک پنجره ی هوشمند بین کاربر و محیط اطراف خود کاربرد دارد.

دور تا دور حلقه ی اصلی این دستگاه پوشیده شده از چراغ LED است و بر روی شانه ها نصب می شود. یک اپلیکیشن موبایل نیز Halo را از طریق بلوتوث کنترل می کند. بدنه ی این چراغ ار آلومینیوم سبک ساخته شده و می تواند متناسب با بدن کاربر شکل خود را تغییر دهد بنابراین پوشیدن آن بسیار راحت است و با کمک زوایای مختلفی که قابل تنظیم شدن هستند می توان از آن در هر مکانی و زمانی حتی در زمان استراحت نیز استفاده کرد.

طیف بسیار وسیعی از رنگ ها برای این دستگاه تعریف شده است که در عکاسی به کاربر کمک می کند تا برای مثال چهره ی خود را غمگین، شاد، هیجان زده و.. نشان دهد. کاربر با استفاده از اپلیکیشن موبایل می تواند این فیلتر های از پیش تعیین شده را استفاده کند و یا فیلتر های جدیدی با ترکیب رنگ های جدید برای خود بسازد.

source: resenv.media.mit.edu/halo

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu