The best strategy games in 2016

مشکلاتی که بعد از آپدیت iOS 9.3 ایجاد شده اند

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

اگر آخرین نسخه ی نرم افزار آیفون را آپدیت کرده اید و متوجه چند باگ آزار دهنده شده اید بد نیست بدانید شما تنها کسی نیستید که به مشکلاتی که بعد از آپدیت iOS 9.3 ایجاد شده، دچار شده اید. با انتشار  نسخه ی iOS 9.3 از اوایل هفته ی گذشته شکایت های زیادی از طرف مردم مبنی بر فریز شدن گوشی بعد از کلیک کردن بر روی لینک سافاری یا میل دریافت شد. بعضی دیگر از مردم در این مورد شکایت داشتند که لینک ها در اپلیکیشن های خاصی اصلا قابل کلیک کردن نیستند و به زور باید بسته شوند.

این مشکلات بیشتر صاحبان آیفون 6s و 6s Plus را تحت تاثیر قرار داده است اما در گوشی های قدیمی تر و آیپدها هم مشاهده شده است. اگر چه معمولا این مشکل در سافاری رخ می دهد اما به هنگام باز کردن لینک ها در اپلیکیشن های دیگر مثل مسیج، میل و نوت هم ایجاد می شود و به جای بردن کاربر به وب اپلیکیشن فریز می شود و از کار می افتد و در نهایت باید به زور بسته شود. اپل هنوز پاسخی به این باگ که صدها کاربر گزارش کرده اند نداده است بعضی معتقدند غیر فعال کردن جاوا اسکریپت به سافاری کمک خواهد کرد اما این موضوع نیز کارساز نبوده است.

صاحبان آیپد 2 نیز گزارش کرده اند که بعد از آپدیت کردن گوشی دیگر قادر به برقراری ارتباط با سرورهای اپل نیستند تا بتوانند دوباره فعال شوند. صاحبان گوشی های قدیمی تر نیز که دارای سنسور تاچ آی دی نیستند فقط در صورتی می توانند آپدیت را تکمیل کنند که لاگین اکانتی را که برای اولین بار فعال کرده بودند را به خاطر داشته باشند.

این کمپانی قرار است با ارائه ی نسخه ی جدیدی از آپدیت مشکل این کاربران را حل کند. برای آنهایی که به دلیل لاگین های قدیمی دسترسی ندارند صفحه ی خاصی پست شده است و می تواند کمک کند. این صفحه پیشنهاد می کند صاحبان آیفون که با این مشکل روبرو شده اند گوشی خود را در آیتیونز بر روی کامپیوتر فعال کنند یا قفل iCloud activation را از طریق وب سایت غیر فعال کنند.

قرار است نسخه ی جدید از iOS 9.3  برای کساانی که مشکلات مختلفی با این آپدیت جدید داشته اند در آینده ای نزدیک منتشر شود.

Source: technobuffalo independent

 

 

 

 

از دست ندهید!

ویژگی‌های آیفون 8

ویژگی‌های آیفون 8 این گوشی خسته‌کننده آینده را بشناسید!

از گوشه و کنار زمزمه‌هایی از ویژگی‌های آیفون 8 بصورت نه‌چندان دقیق و مبهم شنیده می‎شود که البته تا

ادامه مطلب...

مروری بر گذشته و آینده گوشی‌های ضدآب – همراهِ روز‌های بارانی و برفی!

ضرورت وجود گوشی‌های ضدآب با این همه سرمایه‌ای که سالانه به دلیل صدمات آبی به موبایل رخ می‌دهد یک

ادامه مطلب...
کلکسیون گوشی‌های قدیمی

کلکسیون گوشی‌های قدیمی با 3500 گوشی و بیش از 1231 مدل مختلف!

قبل از وقوع انقلاب گوشی‌های هوشمند بیشتر مردم یک یا دو گوشی قدیمی داشتند، اما Stefan Polgari صاحب کلکسیون گوشی‌های

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu