کوچکترین گوشی جهان محبوب زندانیان ایرلندی شده است

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

یک گوشی موبایل بسیار کوچک که در میان زندانیان ایرلندی بسیار محبوب شده است. این گوشی به خاطر جنسی که دارد به راحتی برای اسکنرها قابل تشخیص نیست. گوشی LONG-CZ فقط 18 گرم وزن دارد دارای طول 68 میلی متر و عرض 23 میلی متر است و به صورت آنلاین فقط با قیمت 25 دلار به فروش می رسد.

smallest phone.jpg

کوچکترین گوشی جهان محبوب زندانیان ایرلندی شده است. اسکنرهای پیشرفته ی اشعه ی ایکس به نگهبانان زندان امکان یافتن هر گونه مواد مشکوک یا گوشی را بدون تجسس بدنی می دهند اما در یکی از زندان ها شواهدی مبتنی بر وجود یک گوشی پلاستیکی یافت شد که به راحتی اسکنرها را دور می زند. این منبع ادعا می کند این گوشی یا بهتر است بگوییم میکرو فون که در زندان های ایرلند به نام ‘key fob’ معروف است به تازگی با وجود قد و قواره ی کوچکش محبوبیت زیادی به دست آورده است. قبلا گوشی BMW car ‘fobs’ به دلیل سایز کوچکش مورد توجه زندانیان قرار گرفته بود اما این یکی بسیار کوچکتر است.

bmw-

صندلی های موسوم به Boss chair که برای یافتن مواردی مثل اسلحه، گوشی موبایل و مواد مخدر طراحی شده اند و با اسکن بدن می توانند به راحتی موارد مشکوک را نشان دهند به دلیل جنس پلاستیکی گوشی LONG-CZ قادر به تشخیص آن نیستند.

نگهبانان زندان های ایرلند در سال های اخیر موفق به کاهش تعداد گوشی های موبایل غیر قانونی در زندان ها شده اند 728 موبایل در سال 2014 و 805 موبایل در سال 2013 مصادره شد.

اما زندانیان با ابتکار همواره به دنبال راه هایی برای بردن گوشی به داخل زندان هستند، ماه گذشته یک مجرم بعد از اینکه تلاش کرده بود یک گوشی را که داخل یک توپ فوتبال مخفی شده بود به داخل زندان پرت کند دستگیر شد او سعی کرده بود این توپ را از نرده های زندان دوبلین به داخل پرت کند که نگهبانان متوجه شدند و چهار گوشی موبایل در داخل توپ فوتبال پیدا کردند، این مجرم ادعا می کند برادرش در زندان در انتظار محاکمه اعدام است و به خاطر او این کار را کرده است.

Source: dailymail

از دست ندهید!

تجربه ساخت اولین اپلیکیشن خود را با این 5 نکته خیال انگیزتر کنید!

همیشه اولین‌ها هیجان انگیزترند! اولین‌هایی پُردلهره، پر از نگرانی و فرسایشی که سنگِ‌بنای همه چیز محسوب می‌شوند. خصوصا اولین

ادامه مطلب...
آپدیت Google Voice

آپدیت Google Voice – گفتگوی صوتی گوگل، لباس تازه بر تن می‌کند!

به تازگی جزییات آپدیت Google Voice منتشر شده است و کاربران می‌توانند ارتباط بهتری را در قالب اپلیکیشنی که

ادامه مطلب...
تصویر جدید ال جی G6

تصویر جدید ال جی G6 از تحولات اساسی در طراحی این گوشی خبر می‌دهد

تصویر جدید ال جی G6 که به تازگی منتشر شده‌؛ ظاهر جذاب این گوشی را به نمایش گذاشته‌ است!

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu