The best strategy games in 2016

آیا با رشد تکنولوژی انسان به زندگی جاودان دست خواهد یافت؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

مخترع مشهور Ray Kurzweil معتقد است تکنولوژی به نقطه ای خواهد رسید که انسان را به یک موجود جاودان تبدیل خواهد کرد حداقل در بعضی از اشکال. او مرگ را دزد روابط، معلومات و معناها می داند که انسان در طول زمان با تلاش برای غلبه بر بیماری ها و پیری سعی کرده است زندگی نامحدودی داشته باشد.

نویسنده ی کتاب “The Singularity is Near” و “How to Create a Mind در مورد این موضوع که آیا با رشد تکنولوژی انسان به زندگی جاودان دست خواهد یافت به شرح مختصری از افکار خود می پردازد. او به عنوان یک مخترع کامپیوتری ساخته است که الگوهای ملودی های اصلی ساخته شده توسط آهنگسازان مشهور را برای ساختن موسیقی اصلی تشخیص می دهد و اختراع دیگرش قادر است تمام حروف چاپی را از همه ی فونت ها برای اشخاص نابینا نشخیص دهد.

یکی از موضوعات مورد بحث او رشد نمایی تکنولوژی است او توضیح می دهد که در دوره ای از زمان تکنولوژی اطلاعات از نظر قیمت، عملکرد و ظرفیت دو برابر می شود، اسمارتفون ها از کامپیوترهای زمان Kurzweil که یک دانشجو بود قدرتمندتر شده اند. در 25 سال آینده باید منتظر تغییر دیگری باشیم و در سناریوی سال 2030 کامپیوترهایی در سایز سلول های خونی خواهیم داشت.

از نظر جاودانگی Kurzweil معتقد است که در میزان امید به زندگی ما نیز تغییرات بزرگی ایجاد خواهد شد و 10 تا 15 سال به نقطه ای که امید به زندگی هم اکنون در آن قرار دارد اضافه خواهد شد. به عنوان بخشی از این تحول جوامع پیری و بیماری را ریشه کن خواهند کرد و Kurzweil  پیش بینی می کند که تفکر ما غیر زیستی خواهد شد یا بخشی از آن قابل پاک کردن و  دوباره ساختن خواهد بود.

دیدگاه های Kurzweil در مورد زندگی جاودان انسان با رشد تکنولوژی شاید به یک حقیقت تبدیل شود او از سال 2012 به عنوان مدیر مهندسی در گوگل مشغول به کار بوده است، در آن زمان توضیح داد که با حل سخت ترین مشکلات در علم کامپیوتر تصورات غیرعادی در دهه های آینده به واقعیت تبدیل خواهند شد. با منابع قابل ملاحظه ی گوگل که در دسترس اوست شاید قادر به انجام این کار باشد.

Source: venturebeat

 

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu