The best strategy games in 2016

آیا نسل تلفن های هوشمند در حال انقراض است؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

بعد از اینکه اپل آیفون جدید 4اینچی اش را که در واقع کمی بازگشت به عقب بود، رو نمایی کرد؛ این ذهنیت در فکر بسیاری از کاربران نقش بست که شاید دیگر شاهد انقلاب جدیدی در صنعت این نوع از تلفن های هوشمند نباشیم.

کارشناسان باور دارند که مسیر پیشرفت تکنولوژی به سمتی است که تمامی لوازم خانه و لباس ها و ماشین ها و حتی  جواهرات هم هوشمند می شوند، بنابراین دیگر نیازی به یک دستگاه هوشمند که تمام کار هایمان را با آن انجام دهیم نخواهیم داشت.

تحلیل گران و طراحان محصولات گفته اند که در پیشرفت هایی که پیش روست، محدودیت ها در حال شکسته شدن هستند و در آینده دیگر اندازه ی صفحه ی نمایش و یا طول شارژ باتری برای شما محدودیتی را ایجاد نمی کند. تمام امکانات و ظرفیت های اسمارتفون ها روز به روز در حال افزایش است. آن ها بسیار سریع تر، بزرگتر و قدرتمند تر شده اند. آیا نسل تلفن های هوشمند در حال انقراض است؟

اکنون دیگر بسیاری از شرکت ها در حال کار کردن بر روی تکنولوژی هایی هستند که به جای استفاده از دستگاه ها و فقط با استفاده ازلمس، بینایی و صدا با جهان ارتباط برقرار کنند. این تکنولوژی ها می توانند شامل زیور آلاتی باشند که با کمک فرمان صوتی و یک میکروفون و هدفون بسیار کوچک بتوانند دستورات زیادی را از قبیل تماس های تلفنی اجرا کنند.

پیشروان دنیای تکنولوژی با ساختن سیستم هایی نظیر Google now, Apple siri, Micosoft cortana توانسته اند بسیار در این محدوده پیشرفت چشمگیری داشته باشند. بنابراین دیگر اسمارتفون ها تنها راه دسترسی به دنیای دیجیتال نیستند و روز به روز نقش کمتری را ایفا خواهند کرد.

source: venturebeat

از دست ندهید!

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...
جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

6 راه برای جمع‌آوری و جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن

جذب سرمایه در استارتاپ اپلیکیشن را می‌توان از دلایل مهم موفقیت نامید البته نه تنها دلیل؛ بلکه فاکتوری تعیین

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu