crash club

آیا نسل تلفن های هوشمند در حال انقراض است؟

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

بعد از اینکه اپل آیفون جدید 4اینچی اش را که در واقع کمی بازگشت به عقب بود، رو نمایی کرد؛ این ذهنیت در فکر بسیاری از کاربران نقش بست که شاید دیگر شاهد انقلاب جدیدی در صنعت این نوع از تلفن های هوشمند نباشیم.

کارشناسان باور دارند که مسیر پیشرفت تکنولوژی به سمتی است که تمامی لوازم خانه و لباس ها و ماشین ها و حتی  جواهرات هم هوشمند می شوند، بنابراین دیگر نیازی به یک دستگاه هوشمند که تمام کار هایمان را با آن انجام دهیم نخواهیم داشت.

تحلیل گران و طراحان محصولات گفته اند که در پیشرفت هایی که پیش روست، محدودیت ها در حال شکسته شدن هستند و در آینده دیگر اندازه ی صفحه ی نمایش و یا طول شارژ باتری برای شما محدودیتی را ایجاد نمی کند. تمام امکانات و ظرفیت های اسمارتفون ها روز به روز در حال افزایش است. آن ها بسیار سریع تر، بزرگتر و قدرتمند تر شده اند. آیا نسل تلفن های هوشمند در حال انقراض است؟

اکنون دیگر بسیاری از شرکت ها در حال کار کردن بر روی تکنولوژی هایی هستند که به جای استفاده از دستگاه ها و فقط با استفاده ازلمس، بینایی و صدا با جهان ارتباط برقرار کنند. این تکنولوژی ها می توانند شامل زیور آلاتی باشند که با کمک فرمان صوتی و یک میکروفون و هدفون بسیار کوچک بتوانند دستورات زیادی را از قبیل تماس های تلفنی اجرا کنند.

پیشروان دنیای تکنولوژی با ساختن سیستم هایی نظیر Google now, Apple siri, Micosoft cortana توانسته اند بسیار در این محدوده پیشرفت چشمگیری داشته باشند. بنابراین دیگر اسمارتفون ها تنها راه دسترسی به دنیای دیجیتال نیستند و روز به روز نقش کمتری را ایفا خواهند کرد.

source: venturebeat

از دست ندهید!

پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی

برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی وقت‌شناس باشید!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که هر برند برای پست گذاشتن در شبکه‌های اجتماعی باید وقت‌شناس باشد تا بیش‌ترین تعامل

ادامه مطلب...
بازی Faraway

بازی Faraway و ماجراجویی در میان خرابه‌های رمزآلودهِ دوران باستان!

در این مطلب به معرفی بازی Faraway محصول MouseCity خواهیم پرداخت. در همین ابتدا بد نیست بدانید سازندگان این بازی

ادامه مطلب...
استفاده از گوشی در محیط کار

این 10 عادت آزاردهنده را به هنگام استفاده از گوشی در محیط کار کنار بگذارید

همه ما عاشق گوشی‌های خود هستیم اما بعضی عادت‌های استفاده از گوشی در محیط کار واقعا آزاردهنده هستند و

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu