Pavel Durov

مشکل “logout”کاربران اینستاگرام را عصبانی کرده است!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

آپدیت بحث برانگیز اینستاگرام نخست با جایگزین کردن لیست تاریخی به جای لیستی که در آن پست هایی که بیشتر مورد علاقه ی شما بوده اند یا همان لیست الگوریتمی همه را نگران کرد و اصطلاح نوتیفیکیشن های خود را On کنید را به توصیه ای آزار دهنده تبدیل کرد، اگر چه این تغییرات هنوز برای خیلی از کاربران اتفاق نیفتاده است و تاریخ دقیق آن مشخص نشده است اما از طرف آنهایی که از ندیده شدن پست هایشان به دلیل قدرت نمایی کسانی که فالورهای بیشتری دارند یا نفوذ  بیشتری در شبکه های اجتماعی دارند به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

و حالا مشکل “logout”کاربران اینستاگرام را عصبانی کرده است، دکمه ی “logout” به صورت اسرار آمیزی از این اپلیکیشن ناپدید شده است. این موضوع برای آنهایی که دو حساب کاربری شخصی و کاری اینستاگرام دارند دردسر زیادی ایجاد کرده است. ماه گذشته بود که اینستاگرام در آپدیت خود امکان ایجاد حساب های چند گانه را برای کاربران فراهم کرد اما به نظر می رسد این ویژگی کاملا کارآیی خود را از دست داده است.

هنوز دقیقا مشخص نیست اما ظاهرا بیشتر کسانی که آیفونی هستند درگیر این مشکل شده اند و بعضی کاربران علت اصلی این مشکل را آپدیت اخیر iOS 9.3 می دانند که هنوز صحت آن مشخص نشده است. اینستاگرام در گفتگویی با Mirror Online گفت: نسبت به وقوع این مسئله آگاهیم و در تلاش برای رفع آن با یک آپدیت جدید هستیم به محض دریافت خبری از این آپدیت جدید شما را در جریان خواهیم گذاشت.

Source: mirror

از دست ندهید!

فید جدید گوگل

فید جدید گوگل با استفاده از یادگیری ماشین امکان شخصی‌سازی نتایج جستجو را فراهم می‌کند

یادگیری ماشین این روزها غُرش‌کُنان به همه صحنه‌ها وارد شده است اما این مهندسان گوگل بودند که از ابتدا

ادامه مطلب...
گوگل گلس سازمانی

گوگل گلس سازمانی بعد از دو سال سکوت با کاربردهای جدید عرضه خواهد شد

شاید فکر کنید گوگل گلس که قرار بود هم صفحه نمایشی هوشمند و هم دوربینی بر روی صورت کاربران

ادامه مطلب...

توقف تولید آیفون SE – منتظر نسخه جدید این گوشی نباشید!

آیفون SE یکی از محصولات متفاوت اپل بود که علیرغم تفاوت‌های زیادی که با پرچمداران این کمپانی داشت، طرفداران

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu