مشکل “logout”کاربران اینستاگرام را عصبانی کرده است!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

آپدیت بحث برانگیز اینستاگرام نخست با جایگزین کردن لیست تاریخی به جای لیستی که در آن پست هایی که بیشتر مورد علاقه ی شما بوده اند یا همان لیست الگوریتمی همه را نگران کرد و اصطلاح نوتیفیکیشن های خود را On کنید را به توصیه ای آزار دهنده تبدیل کرد، اگر چه این تغییرات هنوز برای خیلی از کاربران اتفاق نیفتاده است و تاریخ دقیق آن مشخص نشده است اما از طرف آنهایی که از ندیده شدن پست هایشان به دلیل قدرت نمایی کسانی که فالورهای بیشتری دارند یا نفوذ  بیشتری در شبکه های اجتماعی دارند به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

و حالا مشکل “logout”کاربران اینستاگرام را عصبانی کرده است، دکمه ی “logout” به صورت اسرار آمیزی از این اپلیکیشن ناپدید شده است. این موضوع برای آنهایی که دو حساب کاربری شخصی و کاری اینستاگرام دارند دردسر زیادی ایجاد کرده است. ماه گذشته بود که اینستاگرام در آپدیت خود امکان ایجاد حساب های چند گانه را برای کاربران فراهم کرد اما به نظر می رسد این ویژگی کاملا کارآیی خود را از دست داده است.

هنوز دقیقا مشخص نیست اما ظاهرا بیشتر کسانی که آیفونی هستند درگیر این مشکل شده اند و بعضی کاربران علت اصلی این مشکل را آپدیت اخیر iOS 9.3 می دانند که هنوز صحت آن مشخص نشده است. اینستاگرام در گفتگویی با Mirror Online گفت: نسبت به وقوع این مسئله آگاهیم و در تلاش برای رفع آن با یک آپدیت جدید هستیم به محض دریافت خبری از این آپدیت جدید شما را در جریان خواهیم گذاشت.

Source: mirror

از دست ندهید!

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL – کدام یک را ترجیح می‌دهید؟

مقایسه‌ اچ تی سی U Ultra و پیکسل XL محک خوبی خواهد بود برای ارزیابی تلاش‌های اخیر اچ تی

ادامه مطلب...
اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی

اسمارت واچ‌های گوگل و ال جی با انتشار Android Wear 2.0 رونمایی خواهند شد

گوگل و ال جی همکاری‌های خود را برای ساخت دو ساعت هوشمند Watch Sport و Watch Style آغاز کرده‌اند. اسمارت واچ‌های

ادامه مطلب...
لنزهای تماسی هوشمند

لنزهای تماسی هوشمند به پلتفرم جدید واقعیت افزوده تبدیل خواهند شد!

لنزهای تماسی هوشمند سه کاربرد اصلی دارند: سنجش‌های پزشکی برای اندازه‌گیری شرایط فیزیولوژیکی بدن، اصلاح مشکلات بینایی و استفاده

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu