Batlle Bay

پنکیک در جعبه ی آیفون 6S!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

معمولا معامله های بزرگ با بهایی اندک بسیار کمیاب هستند موضوعی که یک مرد چینی به وضوح لمس کرد پنکیک در جعبه ی آیفون 6S . این مرد با سفارش دادن آیفونی به صورت آنلاین با قیمت 230 دلار و با تخفیفی در حدود 70 درصد جعبه ای دریافت کرد که داخل آن یک پنکیک گذاشته بود و با زبان بی زبانی گفته بود شتر در خواب بیند…

کم نیستند کسانی که برای خرید محصولات اپل گرفتار کلاهبرداران شده اند اوایل ماه قبل زنی که یک آیفون به صورت آنلاین سفارش داده بود یک گوشی با لوگوی گلابی دریافت کرد. این کلاه برداری ها به صورت آنلاین بهتر انجام می شوند مثلا مردی که 450 دلار برای خرید یک مک بوک پرداخت کرده بود فقط عکس آن را دریافت کرد.

اما خیلی از کلاهبرداری ها در حیطه ی محصولات اپل رو در رو اتفاق می افتند،  زنی 180 دلار برای یک آیپد که از چوب ساخته شده بود پرداخت کرد یا زن دیگری 250 دلار برای لپ تاپی پرداخت کرد که که از کاغذ ساخته شده بود.

حتی فروشگاه های معتبر نیز از این بی وجدانی ها در امان نیستند مثلا زنی که یک آیپد در Walmart خرید و یک جعبه پر از کاغذ یادداشت دریافت کرد.

گجت ها معمولا گران قیمت هستند مخصوصا اگر توسط اپل ساخته شده باشند اگر این محصولات به قیمتی ارزان به شما پیشنهاد شد مطمئن باشید مشکلی در کار است و حتی اگر این محصولات را از فروشگاه های معتبر می خرید مطمئن باشید قبل از ترک فروشگاه حتما در جعبه را باز کنید اگر حس می کنید می توانید برای معامله ای ارزشمند بهایی اندک پرداخت کنید ممکن است همان پنکیک نصیبتان شود.

Source: cnet

از دست ندهید!

دانلود اپلیکیشن سفرستان

دانلود اپلیکیشن سفرستان برای علاقه‌مندان به سفر واجب است!

اپلیکیشن سفرستان را می‌توان اپلیکیشنی در کلاس جهانی برای انتخابی هوشمندانه در سفرهای داخلی و خارجی نامید که این

ادامه مطلب...
اپلیکیشن اینستاگرام

آیا این روزها می‌توان اپلیکیشن اینستاگرام را گوگل جدید نامید؟!

این روزها با توسعه تکنولوژی‌ و‌ فناوری، علیرغم رقابت نفسگیری که وجود دارد شرکت‌ها در تلاشند خدمات متمایزی ارائه

ادامه مطلب...
ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت

ارسال استوری اینستاگرام به دایرکت به همراه فرمت Canvas برای تبلیغات هدفمند

اینستاگرام امروز برای تبلیغ کنندگان چند ویژگی جدید رونمایی کرد و با در اختیار قرار دادن فرمت تبلیغات Canvas برای

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu