پنکیک در جعبه ی آیفون 6S!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

معمولا معامله های بزرگ با بهایی اندک بسیار کمیاب هستند موضوعی که یک مرد چینی به وضوح لمس کرد پنکیک در جعبه ی آیفون 6S . این مرد با سفارش دادن آیفونی به صورت آنلاین با قیمت 230 دلار و با تخفیفی در حدود 70 درصد جعبه ای دریافت کرد که داخل آن یک پنکیک گذاشته بود و با زبان بی زبانی گفته بود شتر در خواب بیند…

کم نیستند کسانی که برای خرید محصولات اپل گرفتار کلاهبرداران شده اند اوایل ماه قبل زنی که یک آیفون به صورت آنلاین سفارش داده بود یک گوشی با لوگوی گلابی دریافت کرد. این کلاه برداری ها به صورت آنلاین بهتر انجام می شوند مثلا مردی که 450 دلار برای خرید یک مک بوک پرداخت کرده بود فقط عکس آن را دریافت کرد.

اما خیلی از کلاهبرداری ها در حیطه ی محصولات اپل رو در رو اتفاق می افتند،  زنی 180 دلار برای یک آیپد که از چوب ساخته شده بود پرداخت کرد یا زن دیگری 250 دلار برای لپ تاپی پرداخت کرد که که از کاغذ ساخته شده بود.

حتی فروشگاه های معتبر نیز از این بی وجدانی ها در امان نیستند مثلا زنی که یک آیپد در Walmart خرید و یک جعبه پر از کاغذ یادداشت دریافت کرد.

گجت ها معمولا گران قیمت هستند مخصوصا اگر توسط اپل ساخته شده باشند اگر این محصولات به قیمتی ارزان به شما پیشنهاد شد مطمئن باشید مشکلی در کار است و حتی اگر این محصولات را از فروشگاه های معتبر می خرید مطمئن باشید قبل از ترک فروشگاه حتما در جعبه را باز کنید اگر حس می کنید می توانید برای معامله ای ارزشمند بهایی اندک پرداخت کنید ممکن است همان پنکیک نصیبتان شود.

Source: cnet

از دست ندهید!

ترجیح دادن آیفون به گوشی‌های سامسونگ

ترجیح دادن آیفون به گوشی‌های سامسونگ – علت این طرز تفکر چیست؟

ترجیح دادن آیفون به گوشی‌های سامسونگ دلایلی دارد که سعی کرده‌ایم در این مطلب آنها را بررسی نماییم. البته

ادامه مطلب...

ایده‌های ساخت اپلیکیشن سودمند با این 3 نکته به سمت شما سرازیر خواهند شد!

جیم جارموش معروف سینما می‌گوید: هیچ چیز در این جهان اصالت ندارد و همه چیز فرعی از فرعیات دیگر

ادامه مطلب...
گوشی جدید نخرید

گوشی جدید نخرید! چرا وقت مناسبی برای خریدن یک گوشی جدید نیست؟

گوشی جدید نخرید! در موقعیتی قرار داریم که اصلا وقت مناسبی برای خریدن یک گوشی جدید نیست، اگر به

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu