The best strategy games in 2016

پنکیک در جعبه ی آیفون 6S!

دسته : اخبار

هات اپ نیوز:

معمولا معامله های بزرگ با بهایی اندک بسیار کمیاب هستند موضوعی که یک مرد چینی به وضوح لمس کرد پنکیک در جعبه ی آیفون 6S . این مرد با سفارش دادن آیفونی به صورت آنلاین با قیمت 230 دلار و با تخفیفی در حدود 70 درصد جعبه ای دریافت کرد که داخل آن یک پنکیک گذاشته بود و با زبان بی زبانی گفته بود شتر در خواب بیند…

کم نیستند کسانی که برای خرید محصولات اپل گرفتار کلاهبرداران شده اند اوایل ماه قبل زنی که یک آیفون به صورت آنلاین سفارش داده بود یک گوشی با لوگوی گلابی دریافت کرد. این کلاه برداری ها به صورت آنلاین بهتر انجام می شوند مثلا مردی که 450 دلار برای خرید یک مک بوک پرداخت کرده بود فقط عکس آن را دریافت کرد.

اما خیلی از کلاهبرداری ها در حیطه ی محصولات اپل رو در رو اتفاق می افتند،  زنی 180 دلار برای یک آیپد که از چوب ساخته شده بود پرداخت کرد یا زن دیگری 250 دلار برای لپ تاپی پرداخت کرد که که از کاغذ ساخته شده بود.

حتی فروشگاه های معتبر نیز از این بی وجدانی ها در امان نیستند مثلا زنی که یک آیپد در Walmart خرید و یک جعبه پر از کاغذ یادداشت دریافت کرد.

گجت ها معمولا گران قیمت هستند مخصوصا اگر توسط اپل ساخته شده باشند اگر این محصولات به قیمتی ارزان به شما پیشنهاد شد مطمئن باشید مشکلی در کار است و حتی اگر این محصولات را از فروشگاه های معتبر می خرید مطمئن باشید قبل از ترک فروشگاه حتما در جعبه را باز کنید اگر حس می کنید می توانید برای معامله ای ارزشمند بهایی اندک پرداخت کنید ممکن است همان پنکیک نصیبتان شود.

Source: cnet

از دست ندهید!

برآمدگی دوربین

آیا برآمدگی دوربین گوشی‌ها با این کانسپت جالب برای همیشه خداحافظی خواهد کرد؟

مهندسان آلمانی انستیتوی Fraunhofer ماژول دوربین اسمارتفونی را طراحی کرده‌اند که به شدت باریک است و براحتی داخل گوشی قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب...
انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه

انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه را برای دستیابی به فضای بیشتر امتحان کنید

برای انتقال اپلیکیشن‌ها به کارت حافظه راهکار ساده‌ای وجود دارد، با استفاده از application management این کار را برای

ادامه مطلب...
آیفون 7 قرمز

آیفون 7 قرمز به همراه آیفون SE با حافظه داخلی بیشتر و اپلیکیشن Clips معرفی شدند

آیفون 7 قرمز با رنگ هیجان‌انگیز خود با قیمت 740 دلار عرضه خواهد شد که 100 دلار بیشتر از

ادامه مطلب...

دیدگاه خود را بیان کنید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mobile Sliding Menu